VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Новий трейлер фільму «Хижі пташки (та фантастична Гарлі Квін)»

10 січня 2020

Компанія Warner Bros. представила новий трейлер майбутнього фільму «Хижі пташки (та фантастична Гарлі Квін)». У ролі головної лиходійки повертається Марґо Роббі, а її колегами виступлять Мері Елізабет Вінстед, Джерні Смоллетт-Белл і Розі Перес. Також до акторського складу приєднаються Юен Макгрегор і Кріс Мессіна.

Кадр з фільму «Хижі пташки (та фантастична Гарлі Квін)»

У центрі сюжету «Хижих пташок» – Гарлі Квін, яка розійшлася з Джокером. Вона зустрічає Мисливицю (Вінстед), Чорну Канарку (Смоллетт-Белл) і Рене Монтойю (Перес). Разом вони повинні захищати Кассандру Кейн (Елла Джей Баско), борючись з поганцем Готема – Чорною Маскою (Макгрегор).

Трейлер фільму фокусується на Гарлі Квін більше, ніж на інших учасниках команди. Але глядач дізнається про всіх персонажів і чому Гарлі збирає саме цю команду: бо кожен з них розлютив Чорну Маску по-своєму. Кассандра Кейн пограбувала його, Чорна Канарка «зрадила» його, Мисливиця «вбила його подругу», а поліцейський детектив Рене розслідує справу проти нього.

Прем'єра фільму «Хижі пташки (та фантастична Гарлі Квін)» відбудеться 6 лютого 2020 року.

Кинопремьера · кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне