Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Відновлювальні роботи: що відбувається в Lanvin

28 серпня 2018

У французького Будинку Lanvin зараз складні часи. З моменту скандального звільнення Альбера Ельбаза з Lanvin, бренд, який накрила гостра фінансова криза, перебуває у стані нестабільності. Після Ельбаза на посаду головного дизайнера призначили Бушру Жаррар, але та пропрацювала всього 16 місяців. У березні 2018 року посаду креативного директора бренду покинув Олів'є Лапідус, він пропрацював на посаді ще менше  вісім місяців.

Lanvin весна-літо 2018

У лютому 2018 року Lanvin викупила китайська компанія Fosun, виконавчим директором Будинку тоді ж призначили Джоанн Чен, а колекції продовжувала створювати дизайн-команда Lanvin. Зараз стало відомо, що на місце Чен прийшов Жан-Філіп Геккет, що раніше був глобальним генеральним директором в Sandro. Lanvin поки продовжить роботу без креативного директора жіночій лінії, керувати чоловічою залишиться Лукас Оссендрійвер, що працює в Lanvin з 2005 року. Геккет розповів, що хоче знайти на роль креативного директора людину, що «розуміє ДНК бренду і його легендарне минуле, але також має бачення майбутнього».

Lanvin ·

Ще в розділі BRAND

Популярне