Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

#VOICESOFNATION: Сергій Бабкін виконує «Заповіт» Тараса Шевченка

12 липня 2022

Vogue UA разом із ЦУМ Київ продовжує #VOICESOFNATION – проєкт з участю українських артистів і зірок спорту, спрямований на промоцію української пісні й поезії та підтримку нашої країни у світі. Наступний учасник проєкту Сергій Бабкін, який вибрав для виконання  "Заповіт" Тараса Шевченка. 

«Реггі-версію "Заповіту" Тараса Шевченка я зробив ще багато років тому. Але після 24 лютого лірика Кобзаря заграла новими барвами й почала резонувати з нашим сьогоденням, нібито він писав не в XIX сторіччі, а 2022 року. Тому коли Vogue звернулися з пропозицією взяти участь у проєкті, я від самого початку знав, що саме я заспіваю», – розповідає Сергій Бабкін. 

Довідка Vogue:

ЦУМ Київ – єдиний в Україні класичний універмаг, у якому представлені найкращі світові бренди одягу, взуття, товари для дітей і дому тощо. У портфоліо універмагу сьогодні можна побачити як імена відомих іноземних брендів – Marni, Stella McCartney, Victoria Beckham та Proenza Schouler, так і видатних українських дизайнерів – Anna October, Litkovskaya, GUDU, Frolov, Bobkova. Підтримка української моди, культури та молодих талантів завжди була серед головних цінностей універмагу. 

#VOICESOFNATION ·

Ще в розділі MUSIC

Популярне