RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Марта Адамчук представила авторський проєкт MORA

10 березня 2020

Марта Адамчук, півфіналістка проєкту «Голос Країни» та учасниця «Клубу шляхетних співачок», представляє авторський проєкт MORA.

«MORA — це результат пошуку себе, суть якого в розкритті нових граней моєї творчості», — говорить співачка. Марта Адамчук пояснює, що вибрала такий псевдонім тому, що він «суголосий з ім’ям Марта», але тоді як Марта — це вже проявлена ​​частина, то MORA — внутрішня й ще не розкрита суть. За словами співачки, MORA — це також збірний образ усіх сучасних жінок.

«Цей проєкт також є результатом любові. Коли ти закоханий, то замислюєшся, як бути для свого коханого цікавою, різною. Тож дуже глибоко й сильно починаєш шукати й розкриваєш себе. І для нього, і для себе, і для інших», — зізнається Марта.

Перша пісня проєкту — #liveLight, що означає «живий світ», «світло життя» або «жити легко». Це пісня про рух, бажання, активності, бажання вирватися з обмежень, контролю, трансформувати негатив і виявити позитив.

музыканты · музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне