Особиста справа: Джейн Біркін опублікувала книгу мемуарів

06 жовтня 2018

Джейн Біркін опублікувала свої особисті щоденники, які об'єднала у книгу з назвою Munkey Diaries. У ній вона пише про своїх чоловіків, про радощі і печалі, про дуже особисті історії і практично уникає розповідей про своє професійне життя, музику чи кіно. Частину щоденників, які охоплюють 1957-1982 роки, опублікувало видавництво Fayard.

«Я почала вести щоденник, коли мені було 11 років, в ньому я зверталася до Манкі, моєї іграшкової мавпочки, яку я виграла в лотерею. Я їй довіряла і завжди брала з собою спати. Вона ділила зі мною радощі і печалі протягом усього життя, була зі мною, коли я була з Джоном Баррі, з Сержем Генсбуром, з Жаком Дуайоном. Я поклала її в труну з Сержем, щоб він відпочивав, як фараон, а з ним була моя мавпочка», - розповідає актриса.

Серж Генсбург і Джейн Біркін

У книзі - витяги з записів про дитинство в Англії, про перші місяці в Парижі. Про своє особисте життя і, зокрема, Сержа Генсбура співачка пише все, що думає, без прикрас: «Я не приймаю просто його авторитет і його перевагу. Я хочу знати про все, що з ним пов'язано, я повинна знати».

книги ·

Ще в розділі Книги

Популярне