Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Пішла з життя актриса Моніка Вітті

02 лютого 2022

Сумні новини прийшли з Італії, де у віці 90 років померла актриса Моніка Вітті. Повідомив про це Вальтер Вельтроні, політик і режисер, на прохання чоловіка актриси Роберто Руссо. «Роберто Руссо попросив мене повідомити, що Моніка Вітті покинула нас. Я роблю це з величезним болем і жалем», — написав він у твіттері. Подробиці поки не повідомляються. Відомо лише, що останні кілька років Вітті боролася з хворобою Альцгеймера.

Моніка Вітті

Нагадаємо, що зірка Моніки Вітті запалала в 1960-х завдяки співпраці з режисером Мікеланджело Антоніоні, який зняв її в стрічках «Затемнення» (1962), «Пригода» (1960) і «Ніч» (1961). Вона була іконою італійського кінематографа, переконливо граючи як у драматичних фільмах, так і комедійних. Моніка Вітті володарка п’яти премій «Давид ді Донателло» — однієї з найпрестижніших в Італії. У 1980-х вона навіть спробувала себе в ролі режисерки, але наприкінці XX століття вже припинила активно працювати. У 1995 році на Венеційському фестивалі її творчі заслуги перед кінематографом відзначили «Золотим левом». Згадуємо її найяскравіші кінообрази.

Моніка Вітті у фільмі «Затемнення» (1962)

Моніка Вітті у фільмі «Модесті Блейз» (1966)

Моніка Вітті у фільмі «Пригода» (1960)

Моніка Вітті у фільмі «Убий мене швидше, мені холодно» (1967)

Ще в розділі CINEMA

Популярне