RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

16 найкращих старих фотографій з Венеційського кінофестивалю

23 серпня 2019

Вже 28 серпня розпочнеться Венеційський кінофестиваль, який проходить в одному з найгарніших міст світу. Найкращі кадри з Софі Лорен, Елізабет Тейлор і Ромі Шнайдер у Венеції – у добірці Vogue.ua.

«Венеційський кінофестиваль був схожий на здачу випускного іспиту», – полюбляв казати культовий режисер Федеріко Фелліні. Поряд з Каннським і Берлінським кінофестивалями, Венеційський входить у велику трійку кінофестивалів: він володіє всіма зірковими перевагами першого, а також любов'ю до авторського кіно, що характерна для Берлінале. Але є у нього і своя чарівність: любов до італійського артгаусу, який показують в одному з найкрасивіших міст світу. Протягом останніх 70 років у Венеції траплялися знакові кіномоменти: бенефіс Марлона Брандо у фільмі «В порту» (1954), за який він отримав головний приз, і посмертний випуск фільму «З широко заплющеними очима» (1999) Стенлі Кубрика.

Ще в розділі Кіно

Популярне