VOGUE UA CONFERENCE 2021EARLY BIRDS PRICE! До 1 червня
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Шарліз Терон пожертвувала 1 мільйон доларів на боротьбу проти коронавірусу

24 квітня 2020

Шарліз Терон пожертвувала 1 мільйон доларів на боротьбу проти коронавірусу й запустила кампанію з питань боротьби проти насилля в сім’ї.

Оскільки під час коронавірусної кризи в усьому світі зростає насилля в сім’ї, Шарліз Терон використовує свою платформу для допомоги. Актриса оголосила, що виділяє 1 мільйон доларів на допомогу постраждалим від COVID-19, а пів мільйона — на боротьбу проти насилля за гендерною ознакою.

Подробицями кампанії Together For Her («Разом для неї») Терон поділилася в Instagram. «Під час цієї безпрецедентної глобальної кризи нам кажуть, щоб ми залишаємося в безпеці, перебуваючи в межах нашого дому — але що, якщо наш дім не таке вже й безпечне місце? — написала актриса. — Для мільйонів жінок і дітей в усьому світі, які перебувають на одній території зі своїм кривдником, залишатися вдома стає небезпечно. Ось чому в підтримку глобальної боротьби проти насилля в сім’ї під час кризи # covid19 ми з @ctaop об'єднуємо зусилля з CARE й Entertainment Industry Foundation, щоб зайняти позицію #TogetherForHer».

Кампанія Together For Her, організована в межах інформаційно-пропагандистського проєкту Charlize Theron Africa Outreach Project, допоможе забезпечити притулок для жертв насилля в сім’ї й сприятиме благодійним організаціям, що опікуються цією проблемою в усьому світі. Тільки у Великій Британії Національна гаряча лінія з питань боротьби проти побутового насилля повідомила про 25-відсоткове збільшення кількості дзвінків з початку кризи COVID-19. Крім того, Refuge, найбільша британська благодійна організація з питань боротьби проти побутового насилля, повідомила про 700-відсоткове збільшення кількості дзвінків на телефон довіри за один день.

Терон вже не вперше допомагає жертвам домашнього насилля. Актриса завжди говорила про те, що її мати зазнала насилля з боку батька. Тепер Терон просить підтримки в усьому світі: «Наш посил полягає в такому: будь ласка, прилучайтеся до нас, щоб показати жінкам, що зазнають насилля в сім’ї, що вони не самотні — ми за них, разом з ними й для них #TogetherForHer».

Шарлиз Терон · Коронавирус ·

Ще в розділі Персона

Популярне