RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Сама собі королева: Agent Provocateur показали осінню колекцію

20 вересня 2019

Бренд Agent Provocateur продовжує демонструвати свою інклюзивність і прагнення робити білизну, в якій почуватися впевнено зможуть найрізноманітніші дівчата. Увечері 19 вересня в лондонському приватному клубі Annabel's відбулася презентація їхньої осінньо-зимової колекції. Вдалося як завжди – чуттєво, сексуально і провокаційно.

Продемонстрували нову колекцію дівчата незвичних модельних стандартів: у когось видно розтяжки на стегнах, у когось є складки на животі, у когось – маленькі груди, а хтось гордо демонструє пишні форми. Головне, що кожна почувається впевнено в цих напів прозорих бра, шовкових комплектах, фетишистських корсетах, спокусливих панчішках і мереживних пеньюарах. До речі, ідею закритого клубу підтримала і подача матеріалу: команда Agent Provocateur показала колекцію тільки в своїх сторіс.

Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото

Сама колекція складається з кількох частин. Наприклад, блок Wild Romance – це драматичні троянди і розкішне мереживо, Life in Pink – гімн романтизму, але з нотами притаманної бренду провокації, а Meet The Agents – білизна, в якій кожна почувається особливою, сильною і слабкою водночас.

Agent Provocateur ·

Ще в розділі Бренд

Популярне