RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Легенда осені: трикотажний жакет Dior

16 листопада 2020

Показ Dior сезону осінь-зима 2020/21 відкривав суворий монохромний образ на базі нової версії легендарного жакета Bar. До власної віртуозної інтерпретації Марія Грація К’юрі додала сніжисту сорочку, чорну краватку й чорні штани. Трикотажний в’язаний Bar став символічним реверансом нинішньої креативної директорки в сторону естетики та історії Дому.

Прем’єра жакета «з формами» в кутюрній колекції 1947 року дала абсолютний карт-бланш Крістіану Діору серед модниць по обидві сторони океану, а також зробила Bar головним елементом стилістики New Look. Згідно з історією Дому, найперший жакет зшив кравець П’єр Карден, для якого округлі й водночас виточені форми виробу, які придумав Діор, стали справжнім викликом. Створити знамениту конструкцію вдалося завдяки ваті, складеній у кілька шарів. Новий Bar у в’язаній трикотажній версії теж вийшов не відразу. Майстри ательє Dior виготовили чотири пробні зразки, прагнучи точно відтворити об’єм і крій, характерні для оригіналу.

Dior ·

Ще в розділі Бренд

Популярне