Condé Nast запускає Vogue в Гонконзі

29 жовтня 2018

Сім'я Vogue продовжує розширюватися. Весною 2019 року до неї приєднається Vogue Hong Kong. Друковану версію випускатимуть традиційною китайською мовою, на відміну від Vogue China, який виходить на спрощеній китайській. Сайт же буде доступний на двох мовах: китайською та англійською. Vogue Hong Kong стане 26-м виданням. Його публікуватимуть згідно з ліцензійною угодою з Rubicon Media Ltd. на чолі з видавцем Дезіре Ау.

Гонконг

«Ми раді запустити Vogue в Гонконзі. Це чарівне місто довгий час було магнітом для покупців і центром смаку і розкоші в серці великого Китаю, – розповідає Джонатан Ньюгаус, голова і головний виконавчий директор Condé Nast International. – Із запуском свого власного Vogue, Гонконг дійсно став на крок ближчим до модної прем'єр-ліги».

Це далеко не перший запуск видань Vogue в Південно-Східній Азії. Так, 2013 року Condé Nast International запустили Vogue Thailand в партнерстві з Serendipity Media, 2005-го – Vogue China, а ще раніше випустили японське, тайванське і сінгапурське видання Vogue.

Condé Nast ·

Ще в розділі Бренд

Популярне