Показ дитячого одягу Bonpoint в парламентській бібліотеці України

06 березня 2018

Вчора, один із залів Національної парламентської бібліотеки України перетворився на місце проведення показу весняної колекції бренду дитячого одягу Bonpoint. В читальному залі з кінематографічнішими зеленими лампами з'явилося діджейське обладнання, співробітники бібліотеки з захопленням обговорюють майбутнє дефіле, книги про гени і геномах стоять в одному залі з солодощами та шампанським Moët & Chandon, - такого в цьому місці ще не було. Христя Храновська перша, хто зважився провести показ в парламентській бібліотеці.

Хрыстя Храновская
Ольга Фреймут
Мирела Форич
Ирина Костюк
Даша Заривная
Катя Осадчая, Ирина Костюк, Оксана Берг
Лилия Пустовит
Катя Сильченко
Ольга Аленова, Ольга Фреймут
Ирина Костюк
Ольга Фреймут
Оксана Берг, Ирина Горовая, Катя Осадчая
Хрыстя Храновська
Татьяна Терехова
Ольга Аленова
Валя Грищенко
Лина Христофорова
Катерина Осадчая, Хрыстя Храновска
Даша Заривная
Даша Заривная, Соня Заривная, Хрыстя Храновская
Наталья Череп
Оксана Берг
Валя Грищенко
Ирина Ковальчук
Мирела Форич
Катерина Осадчая
Наталья Гоций
Наталья Гоций
Эмили Арфуш

"Заходьте! Ви давно приходили до бібліотеки такими ошатними і красивими?" - цими словами Христя зустрічала молоде покоління київських модників та їхніх батьків. На показ дитячого одягу прийшли телеведуча Катя Осадча й Ольга Фреймут, музичний продюсер Ірина Горова, модель Наталя Гоцій, продюсер FILM.UA Ірина Костюк та інші. У ролі діджея виступила Валя Грищенко, а допомогла їй Олександра Шовковська, донька Ольги Альонової. 

Як моделі виступили діти друзів Христі Храновської, зокрема Соня Заривна, Емілі Арфуш, Кася Срна, а також її власні сини Лук'ян та Дем'ян.

дети ·

Ще в розділі Бренд

Популярне