RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

У Києві відбудеться фестиваль «Серж Лифар де ля данс»

09 листопада 2021

13 листопада на сцені Національної опери триватиме фестиваль імені Сержа Лифаря — знаменитого балетмейстера родом з Києва, який з 1930-го керував балетною трупою Паризької опери. У програмі фестивалю — одні з найвідоміших вистав, які Лифар створив для Паризької опери. Крім того, буде представлена ​​як сучасна неокласика, так і шедеври класичного балету. Учасники фестивалю — українські зірки: Катерина Кухар, Олександр Стоянов, Анастасія Гурська, Анастасія Шевченко, Тетяна Льозова, і запрошені артисти.

Хореографію Сержа Лифаря виконають два дуети: Катерина Кухар та Олександр Стоянов у виставі «Ромео і Джульєтта», Ольга Голиця й Тимофій Биковець — в уривку з балету «Ранкова серенада». А відкриє вечір світова балетна класика «Лифар-Сюїта» у виконанні студентів Академії Лифаря.

Олександр Стоянов і Катерина Кухар

Серед запрошених артистів — Адамжан Бахтіяр з «Астана опера», що входить до десяти найкращих артистів балету у світі. Адамжан цього вечора вийде на сцену в партіях «Спартак» і «Талісман», у дуеті з Адепхан Шугілою (театр «Астана опера»). Баварський державний театр репрезентує соліст Йонах Акоста, який виконає уривки з «Дона Кіхота».

Йонах Акоста


 

балет ·

Ще в розділі Театр

Популярне