До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

5 способів носити спідницю з низькою посадкою цього літа

Після відродження джинсів із заниженою посадкою, типових для 2000-х років, настала черга спідниць, які мають усі шанси утвердити себе як головні зіркі сезону. Незалежно від того, чи це прозорий виріб, чи модель з максимальним об’ємом, спідниця з низькою посадкою, безсумнівно, стане шикарною та практичною інвестицією цього літа.

Бренди зробили все можливе, щоб переглянути цей тренд. Майстрами в цій галузі є не хто інший, як Miu Miu, популярні завдяки тому, що відродили деякі елементи "нульових", як-от мікроспідниця. Інші наслідували їхній приклад, наприклад Acne Studios, які запропонували різноманітні спідниці у своїй весняно-літній колекції, натхненій спідньою білизною. Vogue.ua зібрав 5 способів стильно носити спідниці з низькою посадкою цього літа.

Реклама

Асиметрична спідниця

Acne Studios
Acne Studios

Під час свого модного показу весна-літо 2024 Acne Studios підкреслили вишукану та нестандартну естетику за допомогою сміливих творінь, які для багатьох підтвердили найсміливішу тенденцію цього моменту — видиму спідню білизну. Ось чому цього сезону спідниця з низькою посадкою та бездоганною плавністю стає головним гітом, де комфорт посідає перше місце.

Мікроспідниця з воланами

Miu Miu
Miu Miu

Мінідовжина, максіоб’єми: мікроспідниця з оборками повертається в моду. Miu Miu підтвердили це під час шоу весна-літо 2024, поєднавши спідницю з деталями, запозиченими з тренду grandpacore.

В'язана спідниця

Chanel
Chanel

В'язана спідниця — ікона літа. Chanel представляють бездоганну модель, прикрашену декількома кольоровими смугами та зримовану з відповідним верхом. Наслідуючи бохо-шик, таку спідницю можна носити з безліччю різноманітних прикрас.

Спідниця-сліп

Supriya Lele
Supriya Lele

Впізнавана за низькою посадкою та шовковистими тканинами, спідниця-сліп, яка пережила свій розквіт у 1990-х роках, відповідає на захоплення, викликане тенденцією до видимої спідньої білизни, яку пропагують такі бренди й дизайнери, як Gucci та Supriya Lele.

Джинсова спідниця

Y/Project
Y/Project

Джинсова тканина — must-have жіночого гардероба незалежно від пори року. Цього літа ми зосереджуємося переважно на моделях довжини максі із заниженою посадкою для невимушеного стилю, який завжди в авангарді елегантності.

За матеріалами vogue.fr.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.