VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Будинок Сержа Генсбура стане музеєм

05 березня 2021

Через 30 років після смерті Сержа Генсбура його паризький будинок відкриють для публіки. Цією новиною поділилася Шарлотта Генсбур в Instagram — Maison Gainsbourg відкриється цієї осені.

Серж ГенсбурСерж Генсбур

5 bis rue Verneuil — ця паризька адреса стала предметом легенд і місцем паломництва шанувальників Сержа Генсбура, адже тут розміщується приватна садиба, де він жив з 1969 року до своєї смерті в 1991 році. Це була ідея його дочки Шарлотти зберегти будинок, у якому застиг час. Предмети, якими користувався її батько, непорушно лежать на своїх місцях: сигарети в попільничці, наполовину порожні пляшки з-під червоного вина, відкрите піаніно.

Від вітальні з портретом Бріджит Бардо на стіні до спальні в перському стилі з білими простирадлами на ліжку та передпокою, заваленого вінілом і спогадами, — будинок Сержа Генсбура, здається, все ще зберігає його харизматичну присутність.

Шарлотта Генсбур розповіла про ідею відкрити двері будинку для публіки ще у квітні 2018 року в інтерв’ю Parisien. За стінами, вкритими графіті, відвідувачі зможуть побачити всі скарби, які співак збирав з 1969 року. До 30-річчя від дня смерті батька Шарлотта офіційно оголосила дату довгоочікуваного відкриття в Instagram. Maison Gainsbourg відкриється восени 2021 року.

Париж · музей · Серж Генсбур ·

Ще в розділі Музика

Популярне