RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Б’юті-гороскоп на червень 2020

01 червня 2020

Детокс, масажі, спа-ритуали можуть бути набагато ефективнішими, якщо планувати їх з огляду на фази Місяця.

Dior

Час від молодика до повного місяця, коли Місяць росте, сприятливий для всіх процесів, процедур і ритуалів, метою яких є насичення, зволоження, живлення. У цей період рекомендують обгортання, маски та інші процедури, спрямовані на живлення й зволоження шкіри. Вдалими будуть стрижки — після них волосся з великою ймовірністю стане густішим і піде в ріст, а якщо пофарбувати його в цей час, то воно триваліший час зберігатиме колір. Коли Місяць росте, можна записуватися до стоматолога на реставраційні процедури, але не на виривання зубів. У цей час добре починати оздоровчі програми, спортивні тренування онлайн, уживання вітамінів — організм відгукнеться на таку турботу з особливою вдячністю.

Час від повного місяця до молодика, коли Місяць зменшується, якнайліпше годиться для процедур, спрямованих на очищення шкіри, детоксикацію організму, позбавлення від надмірного, зайвого й непотрібного. У цей період варто записуватися на пілінг, позбавлятися родимок, влаштовувати розвантажувальні дні або сідати на дієту. Це найсприятливіший час для манікюру й педикюру, виривання зубів. Вдалими будуть і стрижки, якщо їхня мета — підтримка форми зачіски, а не радикальна зміна іміджу. Вкрай бажано в цей час звертатися до перевірених фахівців. Делікатний догляд за обличчям і тілом, сауни, хамам теж вельми добре вплинуть на організм.

Найкращі періоди для догляду за собою: 1—2, 8—10, 15—18, 23—29 червня

1—2, 23—29 червня (Місяць повніє)

Рекомендують стрижки для росту волосся й м’яке фарбування; обгортання й маски, процедури, спрямовані на живлення й зволоження шкіри (особливо 1—2, 28—29 червня); стоматологічні процедури (крім виривання зубів). У цей час варто починати оздоровчі програми, вживання вітамінів, курси масажів (особливо сприятливий для цього останній тиждень місяця).

8—10, 15—18 червня (Місяць зменшується)

До 25 червня Венера продовжує ретроградний рух, а наша планета водночас проходить коридор затемнень, тому всі процедури, спрямовані на очищення організму, не передбачають радикального порушення звичного ритму життя. Наприклад, розвантажувальні дні проводити можна, а голодувати небажано. 8 червня буде вдалим похід до перукаря і/або візит до нейл-салону. Чищення, медичні й апаратні процедури в цей період не рекомендують. Делікатний догляд за обличчям і тілом та лазневі процедури — схвалюють.

гороскоп ·

Ще в розділі Б'юті-гід

Популярне