Streetstyle: найкращі образи гостей Тижня моди в Копенгагені
Модні подіуми не єдине місце, де можна побачити актуальні тенденції. За гостями Тижнів моди не менш цікаво спостерігати, особливо коли йдеться про скандинавських модниць, які славляться своїм унікальним стилем. З 5 до 9 серпня триває Тиждень моди в Копенгагені, а отже, вулиці наповнилися it-girls, які ретельно підготували цікаві виходи на кожне шоу. Цього сезону streetstyle-зірки поділилися на два протилежні табори: одні роблять ставку на яскраві колірні рішення й бунт фактур, а інші — на прості форми та позачасові відтінки. Vogue.ua зібрав найстильніші образи гостей Тижня моди в Копенгагені.
Тиждень моди в Копенгагені завжди є яскравим гобеленом місцевого шарму та глобальних впливів, коли вулиці перетворюються на модну сцену. Для скандинавських модниць немає жодних модних табу: вони легко можуть одягнути спортивні штани з в’язаним жилетом і туфлями на підборах, скомбінувати мініспідницю з низькою посадкою в парі з бомбером і в’язаними гетрами, або доповнити елегантну максіспідницю спортивним світшотом.
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35c/ca0/66b35cca0d76e.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35c/d81/66b35cd81fb55.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35c/d5b/66b35cd5bf034.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35c/e07/66b35ce0766fe.jpg.webp)
Наслідуючи глобальні модні тенденції, особливу ставку streetstyle-зірки зробили на "голі" речі: свято мережива та елементів, виконаних у техніці кроше, заполонило вулиці столиці Данії. Спідниці, блузи, топи, сукні, бра та навіть комплекти в спортивному стилі, створені в цій делікатній техніці, доповнюються більш базовими речами, як-от джинси, штани-палацо та шорти-бермуди, і практичними аксесуарами, наприклад, сумками з рафії, актуальними вʼєтнамками та, звісно, трендовими протисонцевими окулярами та прикрасами.
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35c/efa/66b35cefaeccc.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35c/fac/66b35cfacce47.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35d/17c/66b35d17cd713.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35d/0e2/66b35d0e28941.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35d/168/66b35d168f455.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35d/259/66b35d2599b94.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35d/438/66b35d4388b7c.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35d/4eb/66b35d4eb2ca5.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35d/45a/66b35d45a2b6b.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35d/98c/66b35d98ca1df.jpg.webp)
Окрім цього, різноманітні свіжі прочитання класичного костюма також заполонили вулиці. Цього сезону модниці роблять вибір у бік обʼємних блейзерів, які вони носять соло, підтримуючи тренд "без штанів", комплектів зі спідницею, костюмних жилетів, видимих бюстгальтерів і шовкових краваток. Доповнюють такі образи шовкові хустки-бандани, тонкі ремені, шкіряні слінгбеки, балетки, клатчі та примітні кольє.
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35d/661/66b35d661d091.jpeg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35d/622/66b35d6220516.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35d/6ed/66b35d6ed15b7.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35d/914/66b35d9149ba3.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35d/86e/66b35d86ed8de.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35d/bf6/66b35dbf6832a.jpg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35d/b6c/66b35db6c1052.jpeg.webp)
![](https://cdn.vogue.ua/i/original/media/image/66b/35d/d92/66b35dd926281.jpg.webp)