RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Zara зробили колаборацію з Barbie

16 квітня 2021

Провідний бренд іспанської торгової мережі Inditex — Zara — завжди швидко реагує на тренди, що їх бренди представляють на подіумах, та оперативно впроваджує у власні колекції. У сезоні весна-літо 2021, безумовно, стиль нульових оспівали багато які бренди — від Miu Miu до Christopher Esber. Zara не стали винятком із правил і також приєдналися до великого тренду. Проаналізувавши ситуацію на ринку, бренд вибрав знакове обличчя 2000-х років — ляльку Barbie і зробив колаборацію з виробником ляльок.

Zara x Barbie

До капсульної колекції, натхненої стилем Barbie, ввійшли футболки й лонгсліви з принтами, кроп-топи, затишні худі, ланцюжки на талію, укорочені джогери, мінішорти, бікіні й суцільні купальники. Стилізувала рекламну кампанію Лотта Волкова, яка в недавній колаборації з Adidas ще раз продемонструвала свій майстерний підхід до модного представлення спортивного одягу. Щоб передати іронію над нереалістичними пропорціями ляльок, моделі позували в речах з капсули, підпираючи головами стелі, немов у ляльковому будиночку.

Zara x Barbie

Zara x Barbie

Zara x Barbie

У межах колаборації Zara також випустили свою лімітовану колекцію ляльок Barbie, яких розкупили впродовж кількох годин. Кошти, вторговані з їхнього продажу, спрямують на доброчинність. Товари з колекції Zara x Barbie вже можна придбати на сайті бренду.

Zara x Barbie

Zara x Barbie

Ще в розділі Бренд

Популярне