Валерій Харчишин про улюблені міста в Києві та музичні відкриття

09 листопада 2017

На початку жовтня "Друга Ріка" презентувала відео на нову пісню «ТИ Є Я», а зовсім скоро гурт представить новий альбом під назвою «Піраміда». Перед релізом платівки Vogue UA поспілкувався з солістом "Другої Ріки" Валерієм Харчишиним та дізнався, що він думає про сучасну музику, де надихається на написання нових пісень та його улюблені місця у Києві. 

Увесь наш альбом під назвою "Рекорди" пов'язаний чомусь з Подолом і асоціюється з ним. Також частково проспект Перемоги та вулиці навколо так само пов'язані з цим альбомом 2005 року випуску.
Вдома я практично не слухаю музику. Лише в машині. І найкраще місце для прослуховування музики - Паркова дорога. Там можна слухати Sigur Rós та Bon Iver.
Останнім часом я слухаю музику наодинці. Бо коли хтось сидить поруч, ти намагаєшся бути діджеєм. І ти хочеш поставити всі свої улюблені треки. Ти хочеш "роздягнутися" і показати, який ти з цією музикою крутий. Ти надягаєш її на себе і намагаєшся надягнути її на вуха своєму другові. Так роблять усі.
Коли сучасної музики з'явилось дуже багато, я спочатку зрадів, а тепер я думаю, що краще б її було трохи менше. У нас в групі є люди, які просто відмовились від музики і не слухають її взагалі, але водночас пишуть нормальні пісні.

Взуття на Валерію - Ecco, одяг - Napapijri

Фотограф: Степан Назаров

Відео: Максим Охрименко

Грумінг: Аня Орлова

Асистент стиліста: Катя Березовська

Продюсер: Марина Сандугей-Шишкіна

Стиль: Ольга Жижко 

аксессуары · спорт ·

Ще в розділі Бренд

Популярне