Казкове життя: рекламна кампанія TAGO

07 лютого 2018

У сучасному світі дизайнери немов поп-зірки, за кожним кроком яких стежать фоловери в Instagram. Їх стиль наслідують, а інтерв'ю розбирають на цитати фанати фешн-індустрії. Засновник бренду TAGO Тетяна Чумак, яка зазвичай працює за кадром, вирішила цього разу взяти участь у зйомці в якості моделі. Натхненням став казковий світ книги «Аліса в країні Чудес».

TAGO

З одного боку - щоденні бізнес-рішення, дедлайни й стратегії, з іншого - мода, де немає місця нудним формальностям й бюрократії. Коли красивого одягу в колекціях TAGO багато, а актуальних трендів сезону - ще більше, іноді потрібно просто заплющити очі й дозволити собі спуститися вниз по кролячій норі - до сміливих експериментів, ризикових комбінацій й неймовірних рішень, яких від вас ніхто не чекає.

Засновник бренду TAGO Тетяна Чумак

У зйомці легко вловити алюзію на казкових героїв Льюїса Керролла: модель в білому вініловому тренчі з виразною усмішкою на обличчі - модна інтерпретація Чеширського Кота, сміливі контрастні луки відсилають до образів королівської варти, у "гусениці" - сині рум'яна й головний убір в тон, а Таня-Аліса - в біло-блакитних брючних костюмах, які носить з "котячими" окулярами, синіми авоськами, коктейльній сукні-бюстьє з інфантильно-рожевою водолазкою, яскравим взуттям і довгими рукавичками.

У ролі Аліси - Тетяна Чумак
Інші персонажі - моделі Starsystem model agency
Фотограф - Віра Бланш
Художник - Євген Хандусенко
Стиліст - Анастасія Велегура
Макіяж - Анна Скуридіна
Перукар - Наташа Малюкевич
Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне