RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Угода між LVMH і ювелірним брендом Tiffany & Co. може не відбутися

03 червня 2020

Як ми повідомляли раніше, модний конгломерат LVMH і ювелірний бренд Tiffany & Co. уклали угоду. Так, головною її умовою було поглинання компанії Tiffany & Co. за $ 16,2 мільярда, що забезпечило б LVMH вихід на американський ринок, а також зміцнення позицій у ювелірному сегменті. Тепер же найбільша угода за всю історію LVMH може не відбутися.

Крамниця Tiffany & Co. в США

Згідно з джерелами, члени ради LVMH скликали збори 2 червня ввечері в Парижі, щоб обговорити це питання в умовах погіршення ситуації на американському ринку, який є найбільшим для Tiffany & Co. Члени ради директорів модного конгломерату стурбовані не тільки впливом пандемії коронавірусу, що забрала понад 100 000 життів в Америці й завдала величезних економічних збитків, а й зростанням соціальних протестів у зв’язку зі смертю Джорджа Флойда в США.

Крамниця Tiffany & Co. в Австрії

Представники LVMH не впевнені, що Tiffany & Co. виконають всі свої боргові зобов’язання до закриття угоди, що заплановано на середину року. На зустрічі не було зроблено ніяких остаточних заяв, проте члени ради директорів визнали, що LVMH потрібно переглянути рішення про купівлю ювелірного бренду.

Tiffany&Co. · LVMH ·

Ще в розділі Бренд

Популярне