Ріанна запускає лінію нижньої білизни

23 квітня 2018

Ріанна точно знає, як вразити і зачарувати своїх фанатів. У Instagram-акаунті співачки з'явилася новина, що вона запускає власну лінію білизни Savage x Fenty при співробітництві з компанією TechStyle. Про дизайн нової лінії поки нічого не відомо, зате вже вражає майбутня розмірна сітка Savage x Fenty. Бюстгальтери бренд планує випускати, починаючи з розміру 32A і до 44DD, труси - від XS до XXXL. Гасло Celebrate Diversity - в дії.

Цей крок Ріанни може стати таким же революційним, як і свого часу запуск лінії тональних основ Fenty Beauty, в якій свій ідеальний відтінок могли знайти як володарки алебастрової шкіри, так і дівчата з насиченим темним кольором. Тоді в колекцію увійшло відразу 40 тонів, які стали ще одним важливим кроком у питаннях різноманітності.

Rihanna x Fenty Beauty

Варто додати, що тренд на білизну і купальники, створені відомими людьми, набирає обертів. Моделі Емілі Ратажковскі, Кендіс Свейнпол і Алессандра Амбросіо вже активно працюють над своїми колекціями. А Даутцен Крез об'єдналася з брендом з Нідерландів Hunkemöller, і для нового сезону придумала моделі з шнурівкою.

модели · Рианна · Купальники ·

Ще в розділі Бренд

Популярне