VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Ріанна закриває власний бренд Fenty

10 лютого 2021

Як повідомляє WWD, короткий забіг Ріанни в індустрії моди з LVMH закінчений. Співачка й французька компанія домовилися припинити роботу бренду Fenty менш ніж за два роки після запуску.

Рианна во время первой презентации коллекции Fenty в ПарижеРіанна під час першої презентації колекції Fenty в Парижі

LVMH підтвердили новини й зазначили, що «Ріанна і LVMH спільно вирішили тимчасово припинити діяльність бренду, сподіваючись на поліпшення умов». Остання колекція Fenty була представлена ​​в листопаді 2020 року — лейбл випустив лінію взуття, створену в співпраці з Аміною Муадді, одним з улюблених дизайнерів Ріанни.

Попри закриття Fenty, LVMH демонструє тверду віру в Ріанну і її дедалі більший усесвіт продуктів і планує зосередитися на Fenty Beauty та Fenty Skin, а також узяти участь у розвитку лінії спідньої білизни Savage x Fenty.

Рианна и A$AP Rocky в новой рекламной кампании Fenty SkinРіанна й A$AP Rocky в новій рекламній кампанії Fenty Skin

Fenty став першим брендом, який LVMH, що успішно модернізує старі лейбли, як-от Dior, Louis Vuitton, Givenchy і Bulgari, запустила з нуля з моменту створення Дому Christian Lacroix у 1987 році. Проєкт також був нехарактерно стриманим для групи, відомої пишними показами і яскравими рекламними кампаніями.

Savage & FentyРіанна під час шоу Savage & Fenty

Зрозуміло, що LVMH і Ріанна не відкидають можливості повторного відродження бренду, натхнені тим, що Fenty домігся значних успіхів у продажі окулярів, взуття й деніму, а також був популярний в універмагах і зміг залучити постійних клієнтів.

Рианна · LVMH · Savage x Fenty ·

Ще в розділі Бренд

Популярне