RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Приємні спогади: колекція Poustovit весна-літо 2021

02 лютого 2021

Український бренд Poustovit представив нову весняно-літню колекцію, у якій дизайнерка Лілія Пустовіт і далі міркує про вічні цінності та згадує найдорожчі серцю миті.

«Нині, коли ми обмежені в пересуваннях і світ перебуває в дуже стресовому стані, ми шукаємо порятунку й натхнення у власних мемуарах, — розповідає Лілія Пустовіт. — Перебираємо їх у своїй голові, дістаємо речі, які привезли з подорожей, і знаходимо радість у дрібницях».

За словами дизайнерки, героїня нової колекції — саме втілення жіночності, впевненості в собі й відкритості до всього нового. Вона обожнює легкі сукні, що не обмежують рухів, але водночас не приховують її тендітності. Вона не боїться кольору й принтів, сміливо змішує у власному гардеробі ніжно-рожевий і насичений фіолетовий, квітчасті мотиви й графіку. Крім того, Лілія Пустовіт продовжує ідею Family Portrait і створює сукні як для мам, так і для їхніх доньок.

Знімали для лукбуку в просторі «Кловський сад», атмосфера якого просякнута духом подорожей та ідеально відповідала настрою колекції.

Poustovit ·

Ще в розділі Бренд

Популярне