На двох: нова капсульна колекція TAGO

30 серпня 2017

Український бренд TAGO представив нову колекцію, яка натхненна вулицею та любов'ю. Вона розповідає історію про те, що одяг сьогодні усе частіше втрачає свою гендерну належність і одне й те ж худі, чи оверсайз-футболка однаково круто сидять як на хлопцю, так і на дівчині. 

"Нова колекція - історія про ідеальні стосунки, коли одна на двох не тільки футболка, а й погляди на майбутнє, і мрії. Коли цінуєш тільки щирі емоції, коли розділяєш інтереси іншого, коли не нудно вдвох, коли ранком накинув сорочку й лишаєшся в ній цілий день", - розповідає про емоційну складову колекції засновниця TAGO Тетяна Чумак.

Основою колекції стали різноманітні футболки, худі й денім. Ці речі легко здатні стати базою осіннього гардеробу - вони комплементарні між собою, й при цьому з ними можна сміливо експерементувати, поєднуючи з більш святковим чи складним одягом. Серед очевидних бестселерів - об'ємні джинсовки, які вбережуть від осіннього пронизливого вітру, й костюми в піжамному стилі. В останніх так приємно спостерігати за листям, що опадає, з чашкою ранкового какао в руках.

Фото: Vova Klever

Стиль: Anastasiya Velegura

Моделі: Ira + Sasha

Адреса шоуруму: бульвар Лесі Українки 23а

Сайтwww.tago.ua

Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне