Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Mastercard перераховує 2 мільйони доларів на допомогу Україні

07 квітня 2022

На тлі руйнівних наслідків війни росії проти України Mastercard надає 2 мільйони доларів на гуманітарну допомогу постраждалим, а також запроваджує низку заходів, щоб підтримати клієнтів, партнерів та всіх українців.

З початку вторгнення компанія вже оголосила, що зупиняє обслуговувати картки, випущені в російських банках. Також жодна картка Mastercard, випущена в інших країнах, не працюватиме в російській торговій мережі та банкоматах. 

Mastercard знизили міжбанківську комісію до 0% для всіх транзакцій у межах України в разі надсилання коштів з карток Mastercard. Також компанія скасувала транзакційні комісії для банків-еквайрів і банків-емітентів за внутрішніми операціями в Україні. Ці рішення діятимуть до 31 березня 2022 року включно.

Окрім цього, компанія не залишилась осторонь від надання допомоги підприємцям. Тепер міжбанківську комісію за проведення безготівкових оплат продовжено на рівні 0% для всіх транзакцій у межах України. Також скасовані транзакційні комісії для банків-еквайрів і банків-емітентів за внутрішніми операціями в Україні. Ці рішення діятимуть до кінця квітня 2022 року.

#STANDWITHUKRAINE ·

Ще в розділі BRAND

Популярне