RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Як пройшла презентація Anton Belinskiy в Парижі

05 березня 2018

3 березня в напівзруйнованій будівлі паризького спортивного комплексу пройшла презентація колекції українського бренду Anton Belinskiy. Уже вдруге захід проходить в рамках офіційного розкладу Паризького тижня моди. Жителі і друзі з двох міст - рідного Києва і другого будинку - Парижа, надихнули Антона на створення нової колекції. Наприклад, подруга Антона Б'янка одного разу пролила напій в сумку, повну старих чеків. Він повважав це візуально привабливим і перетворив магазинні чеки на принт, який тепер нанесений на сукні, пальта і черевики нової колекції.

Ключові одиниці колекції - куртки й брючні костюми, вільний спортивний одяг і фірмові шарфи Антона. Шарфи відсилають до традиційних українських «рушників» з написом «На удачу» українською мовою. Такі зазвичай дарують під час весіль.

Окрім принтів Б'янки Танчай і «рушників» важливу частину колекції складають роботи інших друзів-художників Белінського. У трикотажних виробах та футболках колекції представлені твори Макса фон Гамппенберга і Патрика Бієнерта (Берлін - Нью-Йорк), Мишки Бочкарьова, Яни Юревич і Вови Воротньова.

Anton Belinskiy · One Day Project ·

Ще в розділі Бренд

Популярне