RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Ґрета Тунберґ — головна героїня першої обкладинки Vogue Scandinavia

09 серпня 2021

Екоактивістка Ґрета Тунберґ стала головною героїнею першого номера Vogue Scandinavia — історичну обкладинку редакція видання довірила зняти шведсько-іспанському дуету фотографів Ірис і Маттіасу Клумам. Компанію в кадрі 18-річній дівчині склав ісландський кінь з кличкою Стренгур.

За словами Тома Паттінсона, автора матеріалу з нею, Ґрета Тунберґ нині справжня лідерка молодого покоління, яка не боїться давати настанови досвідченим політикам і надихає кожного з нас берегти цю планету, допомагати їй і робити світ навколо себе ліпшим.

Разом зі зніманням, що вийшло по-справжньому казковим, Ґрета Тунберґ дала розгорнуте інтерв’ю, у якому розповідає про теорії змови, пов’язані з її ім’ям, просте бажання закінчити школу як звичайний підліток, потребу й далі опікуватися активістською діяльністю, а також sustainable-бренди, які тільки прикриваються популярним статусом. «Я вже три роки не купую одягу. Якщо мені щось потрібно, то позичаю це в знайомих», — ділиться в інтерв’ю Ґрета, яка також сама лагодить власні речі й абсолютно не соромиться, якщо шов потім має грубий або непрофесійний вигляд.

Sustainability ·

Ще в розділі Бренд

Популярне