Зірка мого серця: нова колекція Lorenz Baumer

26 липня 2018

«Мені цікаво «спокусити» дітей моїх клієнтів», – жартує паризький ювелір Лоренц Баумер, коли представляє спільну колекцію з маркою кришталю Baccarat. Ювелір відомий тим, що розробляв перші ювелірні колекції для Louis Vuitton, а також неформатними прикрасами для власного бренду, в яких використовує алюміній, дерево, золото, виробні і дорогоцінні камені.

Роздуми над молодою аудиторією у дизайнера призвели до створення лінії доступніших прикрас з дизайнерською ідеєю. У спільній колекції Lorenz Baumer і Baccarat дизайнер працював з різнокольоровими кришталевими кристалами Baccarat – гранував їх, як дорогоцінні камені, і гравіював на прихованій стороні написи і символи. Колекція називається «Зірка мого серця» (Etoile de mon coeur), її епіграф – «Я кохаю, я коханий, ти зірка, ти моя зірка, ти зірка мого серця», тому символи і написи обрані універсального сентиментального змісту.

У дизайні 6 моделей перснів, підвісок, кулонів, сережок і браслетів зі срібла і вермейлу Лоренц Баумер працював з контр-об'ємами. Опуклі кристали і увігнуте гравіювання по металу, а також прорізи в металі під кристалом створюють ефект тромплей: не зрозумієш, зірка чи то витає над кристалом, то чи падає глибоко вниз.

Текст: Тетяна Соловей

драгоценные камни · украшения · бриллианты ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне