RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Джулія Робертс танцює й веселиться в новому фільмі Chopard

20 квітня 2021

Цієї весни ювелірний Дім Chopard святкує ювілей одного з головних своїх винаходів — у 1976 році бренд уперше представив революційну технологію рухомих діамантів, яка дістала назву Happy Diamonds. Відсвяткувати цей важливий для Chopard історичний момент вирішили випуском дуже емоційного й динамічного мініфільму, головною зіркою якого стала актриса Джулія Робертс. Зняв його канадський режисер Ксав’є Долан, переможець Каннського кінофестивалю й володар кількох премій «Сезар».

У Chopard настрій фільму коротко описують як joie de vivre або радість життя — упродовж однієї хвилини Джулія Робертс демонструє повний спектр емоцій, радісно пританцьовуючи, а кадри з нею динамічно змінюються кадрами годинника Happy Sport з тими самими рухомими діамантами. Її безтурботність, щирість і легендарна усмішка миттєво занурюють в атмосферу розслабленості й гарного настрою.

Джулія Робертс

Керолін Шойфеле, співпрезидентка й художня директорка Chopard, розповідає, що любовна історія між її компанією та кіноіндустрією триває вже дуже довго, тому вона й звернулася до одного з найталановитіших режисерів сучасності, який точно знає, що таке joie de vivre. Його зустріч із Джулією Робертс стала справжнім творчим вибухом, а сам фільм перетворився на маніфест оптимізму, величезної життєвої сили й вільного духу. Ще більше підкреслити певну настроєвість допоміг трек Паломи Фейт під назвою Upside Down.

Ксав’є Долан

Джулія Робертс

Ще в розділі Аксесуари

Популярне