RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

ARTUP і художниця Олександра Токарева створили колекцію хусток

01 липня 2021

Платформа ARTUP у колаборації з художницею Олександрою Токаревою представляють серію хусток із зображенням акварелей художниці в київському ЦУМі.

«Серія хусток з рослинними мотивами — про естетику, красу, відкритість і самобутність самого життя. Коли я спостерігаю за рослинами, ніби бачу суть усього живого, а коли створюю свою роботу — розчиняюся в ній і стаю чимось безмежним, що не має ні початку, ні кінця... », — розповідає Олександра Токарева.

Основою зображення хусток стала графіка художниці. Її техніка — акварель, що багаторазово накладається шар за шаром до появи потрібної насиченості кольору. Ця багатошаровість уособлює особисті емоції й думки, які, накладаючись одна на одну, створюють цілісну картину неповторності кожного фрагмента.

У своїй практиці Олександра працює з природою людини загалом, психологією взаємодії між людьми. Свої власні спостереження, переживання і враження вона візуалізує здебільшого на художньому медіумі — графіку.

Серія акварелей до того, як перетворилася на хустки, експонувалася 2018 року на Kyiv Art Week від Щербенко Арт Центру, 2020 року — у межах групового проєкту Metaphor of Dreams у Mironova Gallery та на ярмарку Saturday Art Fair у Kooperativ.

аксессуары · украинские художники · ЦУМ ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне