Wild moon: прем'єра кліпу співачки Dea

18 липня 2018

«Wild moon» – дебютний трек молодої української співачки Dea. Для того, щоб зняти кліп на цю пісню, Dea разом з режисером Аланом Бадоєвим і продюсером Сергієм Троско вирушили в Лос-Анджелес, де придумали кінематографічну історію про кохання, самотність і сміливість. Ніч, дорога, пустеля, майже покинутий мотель і лірична героїня, що втікає від когось або чогось – за настроєм кліп Алана Бадоєва нагадує фільми Девіда Лінча, а стиль треку – поп-хаус – апелює до музики дев'яностих.

Режисер розповідає, що зйомки відбувались у пустелі поблизу Лос-Анджелеса. "Хто вона? Дівчина, що намагається знайти вихід із заплутаної і небезпечної історії? Або привид, що ховається під покровом ночі від вершників на мотоциклах? Дика, яка втекла з дому у вінтажному вбранні Balmain матері? Невідомо, чи очікує її happy end" – розповідає Алан Бадоєв.
Втеча Dea дуже ефектна – по пустелі співачка біжить у вінтажній сукні Balmain і Helmut Lang. Здається, що вона позичила їх у матері. Wild moon знятий як короткометражка: в ньому багато недомовленості і загадки, його хочеться додумувати – або приєднатися до героїні у її втечі. Оператор кліпу – Нікіта Кузьменко.
музыканты · музыкальные премьеры · премьера · Видео ·

Ще в розділі Музика

Популярне