RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Ексклюзивні кадри зі знімання нового кліпу Макса Барських

26 листопада 2021

Макс Барських продовжує світову експансію й випускає другий англійськомовний трек, який називається Tequila Sunrise. Також музикант представляє до нього новий однойменний кліп.

П’янкі гітарні рифи, відверта лірика й пристрасне contemporary — такий рецепт нової роботи Барських, що продовжує демонструвати кардинально інше звучання артиста. Цього разу співак вдається до універсальної мови жестів і танцю. Артист розповідає: «Ця пісня для мене особлива. Вона — про магнетизм між людьми. Про біль і танці, які так чи інакше закінчаться. Але поки звучить музика, двоє розчиняються одне в одному».

Працював над кліпом Tequila Sunrise режисер Алан Бадоєв, який також ділиться подробицями цієї знакової роботи: «Щоб розповісти цю історію, ми поєднали кіно й театральну оповідь. Це дало змогу максимально оголити почуття, якими Макс ділиться в пісні. У Tequila Sunrise, як ніколи раніше, на перший план виходить хореографія. І для кожної пари танцівників вона унікальна за настроєм і відчуттям, для кожної характерний свій мінісюжет.

1 / 9
2 / 9
3 / 9
4 / 9
5 / 9
6 / 9
7 / 9
8 / 9
9 / 9

Tequila Sunrise вперше прозвучить зі сцени 26 листопада, під час концерту Макса Барських у Сіетлі, у межах його американського туру.

Фото: Дмитро Комісаренко

музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне