RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Перший фільм Алана Бадоєва покажуть на кінофестивалі «Молодість»

31 травня 2021

У 2021-му році фестиваль «Молодість» святкує 50-річний ювілей — і з цієї нагоди його команда підготувала особливу програму «50: річниця». До цієї програми ввійшли фільми, які демонструвалися на фестивалі в попередні роки та встигли стати надбанням світової культури. Однією з ключових подій програми стане показ фільму «Orangelove» Алана Бадоєва. Саме на «Молодості», 15 років тому, цю роботу вперше представив ​​Бадоєв в Україні — відразу після світової прем’єри на Каннському кінофестивалі.

Алан БадоевАлан Бадоєв

«Orangelove» — історія двох молодих закоханих, випадково залучених у пристрасний і руйнівний роман. Ігор Шестопалов, програмний директор «Молодості», вважає, що 2000-ні стали для «Молодості» декадою реформацій, під час якої почалося становлення нового українського кіно й відкриття нових облич, одним з яких став Алан Бадоєв. Сьогодні ж Бадоєв — почесний амбасадор ювілейної «Молодості»: крім показу «Orangelove», він також представить на фестивалі міжнародну програму короткого метра.

«Я дуже радий, що в „Orangelove“ склалася така цікава доля і фільму неодноразово випадала честь представляти Україну за кордоном. Запрошую всіх на фестиваль: подивитися й відчути ту енергію молодості, можливо, режисерської недосвідченості, але великої віри», — каже Алан Бадоєв.

Показ «Orangelove» у межах «Молодості» відбудеться 31 травня о 21.00 на великому екрані арки Дружби Народів. Режисер відкриє показ вступним словом, а після поспілкується з глядачами у форматі Q&A.

Ще в розділі Кіно

Популярне