RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Як носити червону помаду: мрії про мирне життя

02 серпня 2020

Червоний тон у макіяжі сьогодні так само переконливий, як і тисячі років тому: привертає увагу і не дає відвести погляд. Жодної містики: у червоного — найбільша довжина хвилі з усіх кольорів спектру. І найвражаючий список прихильниць — від Клеопатри до Ріанни.

Червона помада перейшла з розряду звичних б'юті-засобів до розряду предметів розкоші. Відразу з кількох причин: по-перше, практично немає приводів нею користуватися. По-друге, якщо є привід, то під маскою макіяж губ залишається невидимим. Але за бажання можна знайти оказію. Нехай навіть це буде експеримент перед дзеркалом у ванній або тріумфальна поява на домашній вечірці. Зрештою, як справедливо нагадує Тійна Орасмяе-Медер, ми завжди стверджували, що фарбуємося лише для себе — і ні для кого більше.

У моді зараз вологий глянцевий блиск і металічне покриття, яке ще якихось зо п'ять років тому презирливо назвали б перламутровим. Як змінилася б'юті-індустрія за останню декаду, читайте тут.

Версатильність макіяжу нині дає змогу використовувати червону помаду в різний спосіб: скрупульозно обводячи контур губ або розтушовуючи її подушечкою пальця, щоб вона мала розмазаний вигляд; обирати бездоганно матові текстури —  або нещадно, як у найперших підліткових експериментах з макіяжем, нашаровуючи блиск.

Вибираємо червоні помади і блиски, які виводять макіяж на новий рівень: текстури, аромати, формули, комфорт — усе в них поєдналося. Важливо: щоб знизити градус пафосу, який неминуче зростає при використанні червоної помади, варто використовувати ягідні відтінки кольору: журавлина, малина, вишня.

красная помада 2020 фото
красная помада 2020 фото
красная помада 2020 фото
красная помада 2020 фото
красная помада 2020 фото
красная помада 2020 фото
красная помада 2020 фото
красная помада 2020 фото

Фото: David Ferrua @ArtList

Стиль: Michelle Cameron @Home Agency

Прически: Joseph Pujalte @ArtList

Макияж: Karin Westerlund @ArtList

Ассистент стилиста: Clémence Guillerm

Модель: Hannah Sprehe @Elite

помада · бьюти-образ · макіяж ·

Ще в розділі Б'юті-тренд

Популярне