Що в моєму телефоні: 5 улюблених додатків редакції Vogue UA
Для роботи, відпочинку і вгамування допитливості. Розповідаємо, які мобільні додатки підкорили серця і телефони редакції Vogue UA.
Цей додаток, про який ви, напевно, знаєте, допомагає швидко дізнатися, що за пісня або музична композиція грає у крамниці, ресторані чи на вулиці. "Це мій улюблений додаток, адже я можу дуже швидко дізнатися, яка саме гарна музика грає поруч. Знайдена композиція автоматично додається в Apple Music, не засмічуючи таким чином мій Spotify, де у мене лише класна музика і тематичні плейлисти", — каже Ксенія Шагова, бренд-менеджерка Vogue UA.
Додаток, в якому проходять трудові будні і розслаблені вечори. "На першому місці у мене Telegram, позаяк це найзручніший і найпрактичніший месенджер з існуючих, адже в ньому є все: швидкі повідомлення, чати, дзвінки, різні канали, а ще яскраві і веселі стікери", — говорить Анна Новосад, фахівчиня з документообігу Vogue UA. До слова, саме завдяки Telegram-каналу "Так і ходи", про догляд за кучерявим і хвилястим волоссям, ми познайомилися з його засновницею Олександрою Шевєльовою і зібрали корисні поради для догляду за кучерями, які ви знайдете тут.
Seek by iNaturalist — улюблений додаток б'юті-редакторки Vogue UA Олени Пономаренко. Додаток допомагає визначити назви рослин (і тварин), достатньо їх лише сфотографувати. "Це справжній "Shazam"для рослин!", — нахвалює додаток Олена Пономаренко. "Треба визначити бугенвіллію — визначить бугенвіллію. Треба визначити рододендрон — визначить рододендрон. Відрізняє жасмин від чубушника, допоміг ідентифікувати одеські дерева як катальпи. Трави теж визначає", — продовжує вона. Один нюанс: важливо сфотографувати рослину в її природному середовищі існування, тому що, можливо, Seek враховує геолокацію як суттєвий фактор для ідентифікації рослини (або тварини).
Коли більшість прихильників музики вибирають Spotify, Анна Новосад залишається вірною YouTube Music. Як і інші додатки з музикою, на кшталт Apple Music і SoundCloud, тут теж легко створюються добірки за категоріями, збираються плейлисти і рекомендації залежно від переваг користувачів. Як каже сама Анна, "YouTube Music з'явився раніше за Spotify, тому за звичкою я продовжую користуватися ним".
I am — додаток з аффірмаціями [твердження, що створюють позитивний психологічний настрій], які можна персоналізувати під власні потреби і запит. "Тестую цей додаток кілька тижнів поспіль, і бачу, як вчасно іноді приходять підбадьорюючі нагадування", — каже журналістка vogue.ua Валентина Анохіна. "Я постійно вивчаю різні методи боротьби зі стресом і тривогою, на кшталт медитацій, йоги і роботи з психотерапевтом, і поки отримати кілька підбадьорливих слів кілька разів на день для мене хороший спосіб, щоб прийти до тями і відчувати мить, практично не докладаючи для цього зусиль", — пояснює вона.