До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

VOGUE-гороскоп на 2024 рік для знаків Вогню: Овен, Лев, Стрілець

Традиційний довгоочікуваний VOGUE-гороскоп на 2024-й: чого очікувати знакам зодіаку, на що звернути особливу увагу, які події чекають у стосунках, коханні, діловій сфері. Завершують серію передбачення для знаків Вогню: Овна, Лева , Стрільця. Радимо перевірити прогнози для знаків Землі, Повітря, Води. За підтримки брендів краси Prada Beauty, Armani Beauty, Yves Saint Laurent Beauty та Lancôme.

Загальний прогноз на рік для всіх знаків зодіаку

Новий 2024 рік знаменується поступовим переходом Плутона в знак Водолія. Транзит найповільнішої планети означає необхідність свідомого духовного розвитку, свободи вибору, здобуття й усвідомлення цінності знань, об’єднання й однодумності заради справедливості та прогресивного розвитку людства.

Реклама

2024 рік багато обіцяє в астрологічному сенсі та має достатньо сприятливих періодів для початку нових проєктів, укладання угод та ухвалення важливих життєвих рішень. Для тих, хто планує майбутній рік і бажає максимально ефективної реалізації, астрологія пропонує такі вдалі періоди в цьому році:

  • з 12 січня до 13 березня,
  • з 28 квітня до 4 серпня,
  • з 30 серпня до 15 вересня,
  • з 5 жовтня до 25 листопада.

Не варто упереджено ставитися й до того, що 2024-й — переступний, адже в ньому на один день більше для добрих справ і розвитку.

Загальний прогноз для знаків Вогню

Представникам знаків Вогню (Овен, Лев та Стрілець) рік сприятиме в активній життєвій позиції. Здаватиметься, що не існує перешкод, які могли б захмарити ваш оптимізм, впевненість у собі та своїх силах. Секрет успіху прихований у потужній внутрішній роботі над собою, подоланні власних страхів та обмежень, після чого весь світ здаватиметься відкритим, повним можливостей та ресурсів.

Овен

Вибухові, запальні, енергійні Овни — постійно в русі. Іноді здається, що їхньою енергією можна живити електростанцію. Вони завжди прагнуть бути першими, але іноді електризують простір так, що, здається, він почне потріскувати яскравими спалахами. Амбітні, імпульсивні, вони, втім, — природжені керівники.

Порада краси для Овнів — підкресліть власний характер за допомогою яскравого кольору для губ — наприклад, блиску для губ Lip Maestro у відтінку 400, Armani Beauty.

Обличчя: зволожувальний праймер для обличчя Luminous Silk, хайлайтер для шкіри обличчя Fluid Sheer у відтінку 7, тональна основа з шовковистим ефектом Luminous Silk у відтінку 5, консилер для обличчя з ефектом природного сяяння шкіри Luminous Silk у відтінку 4, скули — бальзам з відтінком для шкіри обличчя та повік Neo Nude Melting Color Balm у відтінку 60,
Очі: туш для вій Eyes To Kill у відтінку 01,
Губи: блиск для губ Lip Maestro у відтінках 400 та 423, усе — Armani Beauty

Рік знаменується для Овнів доленосними змінами, адже в 2024 році цей знак буде активований чередою затемнень. Вони завжди віщують активність, початок та новизну, нові досягнення, привернення уваги оточення до вашої особистості, натхнення та наслідування вас іншими людьми.

Важливу роль відіграватимуть партнерські стосунки та взаємодія з оточенням, — це можливість вийти на вищий рівень взаєморозуміння в поточних стосунках або ж оновити коло спілкування, що стане джерелом значних подій та змін.

Що ж стосується фінансової сфери життя, вона також є багатонадійною. Варто очікувати, що результат вашої праці буде відплачений у 2024 році, особливо в першому півріччі. Сприятливий транзит Юпітера й Урана запропонує можливість отримати матеріальні блага та закріпитися на вищому фінансовому рівні завдяки новизні, технологіям та активній взаємодії із суспільством.

Друга половина 2024 року стане успішною щодо питань оформлення документів, організації подорожей, результативної інтелектуальної праці, вигідних комерційних угод та затребуваності вашого ремесла через рекомендації близького оточення.

Попри те, що зовні здаватиметься, ніби успіхи даються вам легко та безперешкодно, ключовим секретом для вас є внутрішня робота, самодисципліна, зосередження на собі в досягненні бажань. Не нехтуйте можливістю усамітнення від активної діяльності з метою ретельного вивчення сфери, якою ви займаєтеся, щоб впевнено крокувати в новому періоді життя та надихати близьких на дії.

Лев

Королевська впевненість у собі, прагнення бути в центрі уваги, небажання розмінюватися на дрібниці, дружня, але певною мірою монархічна дистанція з оточенням — це все риси, притаманні Левам. Вони люблять, коли Всесвіт обертається за їхнім бажанням, яке іноді навіть не вважають за потрібне артикулювати, — не царська це справа. Разом з тим, благородні та віддані Леви можуть досягати видатних результатів у тому, за що беруться, а також здатні оточити турботою та любов'ю, захистити та вберегти.

Порада краси для Левів: хоч би який засіб макіяжу ви обрали, надайте перевагу тому, що містить сяйливі частинки. Така собі невидима beauty-корона для королівського знаку.

Обличчя: тональна основа з шовковистим ефектом Luminous Silk у відтінку 2, консилер для обличчя з ефектом природного сяяння шкіри Luminous Silk у відтінку 2; компактна сяйлива пудра для обличчя Luminous Silk у відтінку 4; сяйливі рум'яна для обличчя Luminous Silk у відтінку 50;
Очі: стійкі сяйливі рідкі тіні для повік Eye Tint у відтінку 2S і 46, сяйливі рум'яна для обличчя Luminous Silk у відтінку 50, туш для вій Eyes To Kill у відтінку 01, все — Armani Beauty

Рік принесе зміни. На вас звалиться (або підсилиться, якщо вже існувала) відповідальність у сфері грошей та фінансових гарантій перед іншими. Левам, які є підприємцями або керують бізнесом, варто цілком серйозно поставитися до звітності перед організаціями-перевірниками, до вчасних виплат, до порядку у фінансовій документації. Та не сприймайте труднощі як перешкоди, — навпаки, розцінюйте їх як вказівку простору на сферу життя, яка потребує вдосконалення. Якщо взяти її під контроль упродовж 2024-го, наприкінці року можна отримати результат, що стане фундаментом на кілька років.

У весняний період розпочнуться процеси, пов’язані з оформленням документів та навчанням. Попри клопоти, це відкриє нові горизонти і спростить стосунки з бюрократичними установами, створить можливість вільно подорожувати, співпрацювати з іноземними партнерами, дасть позитивні зміни в житті через розширення світогляду та неочікуваний вихід на новий рівень у професійній діяльності.

Друге півріччя стане успішним для впровадження нових ідей та проєктів, розвитку соціальних мереж та особистого бренду. Для досягнення найкращих результатів рекомендовано оточувати себе однодумцями, об’єднувати навколо себе людей зі спільними цінностями, переконаннями й метою.

Важливий урок 2024 року: навчіться гідно реагувати на критику, працювати з внутрішньою агресією та образами, достойно триматися не лише на людях, а й перед самим собою.

Стрілець

Чарівні, везучі, харизматичні Стрільці — люди, які не здатні приховувати свої думки (надто цінними для оточення вони їх вважають). Борці за справедливість, прямолінійні, амбітні, вони нестримно генерують ідеї (з розрахунком на те, що прозаїчною частиною з їхнім втіленням займатиметься хтось інший). Прекрасні спікери, вони здатні обернути кого завгодно в свою віру. На шляху самореалізації Стрільців це ніколи не завадить.

Beauty-порада для цього вогняного знаку: робіть стрілки, вони точно принесуть удачу. Стане упригоді водостійкий олівець для контуру очей Dessin Du Regard у відтінку 01 Yves Saint Laurent Beauty.

Обличчя: База під макіяж Top Secret Instant Moisture Glow, тональна основа, що надає шкірі сяйва, Touche Éclat Le Teint у відтінку B40, хайлайтер для обличчя Touche Éclat у відтінку 2,5; стійка помада для губ з матовим ефектом Rouge Pur Couture The Slim у відтінку 12, нанесена як рум'яна;
Очі: палетка тіней Couture Palette Color Clutch; водостійкий олівець для контуру очей Dessin Du Regard у відтінку 01, туш для екстремального об'єму вій Lash Clash у відтінку 01;
Губи: сатинова стійка помада з ефектом догляду Rouge Pur Couture у відтінку N15 — новинка, шукайте в точках продажу офлайн, все — Yves Saint Laurent Beauty.

У новому році Стрільці візьмуть на себе значну відповідальність у питаннях нерухомості та будівництва. Можливі ухвалення важливих рішень щодо переїзду, продажу наявного нерухомого майна заради розширення та покращення житлового простору в майбутньому. І вже наприкінці 2024 року ви зможете насолодитися очевидним результатом виконаної праці.

Цьогоріч у Стрільців відбудеться зміна інтересів. Ви відкриєте в собі нові таланти та захоплення, які буде цікаво розвивати. Прийде відчуття радості від можливості спілкуватися з друзями, рідними та цікаво проводити час.

На задній план відійдуть соціальна діяльність та розвиток проєктів з колишніми однодумцями через неактуальність і відсутність запиту в суспільстві. Але найголовніше — Стрільці прийдуть до внутрішнього бажання виокремити свою індивідуальність і перестати працювати на чужий авторитет заради досягнення сумнівних соціальних благ.

У першу половину року Стрільців очікує підйом в робочо-діловій сфері, можливість збільшення обсягів праці та збільшення персоналу. Ви маєте можливості зарекомендувати себе в своїй ніші та завоювати прихильність поважних клієнтів. Цього часу варто не забувати опікуватися власним здоров’ям, дотримуватися режиму дня, підтримувати здоров’я профілактичними процедурами.

У другому півріччі Стрільці помітять суттєве підвищення інтересу оточення до своєї персони. З’явиться можливість створювати цікаві колаборації, укладати вигідні партнерські угоди, відчувати підтримку, лобіювання та наставництво впливових людей.

Самотнім Стрільцям гармонійний транзит Юпітера принесе можливість укладання шлюбу.

Важливим уроком 2024 року є вирішення фінансової ситуації, що затягнулась, законним та справедливим шляхом. Не бійтеся сказати "ні", коли оточення зловживає вашою великодушністю.

Режисура, фото: Yulya Dahl @y_dahl
Стиль: Viktoria Filipova @filipovaviktoria
Відео: Evgen Borysenko @m4root
Макіяж: Ljudmyla Agakhanova @agakhanova_liu
Зачіски, грумінг: Julia Stets @stetsjulia
Освітлення: Oleksandr Mishchenko @helpmad
Асистентки стилістки: Anna Soli @soliloque.a, Margaryta Starkova @m.starkova
Асистент із зачісок: Ilya Kanishchev @eliuxins
Ретуш: Tanya Olifirenko @tani_retoucher
Астрологічний прогноз: Sophia Savych @sophia_savych_astro
Beauty-редакторка: Alyona Ponomarenko @alyonaponomarenko
Продюсер: Sasha Dudchenko @sashadudchenko
Моделі: Valya @valyafedotovaa egomodels_ukraine; Asti @callmeasti @egomodels_ukraine

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.