До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

VOGUE-гороскоп на 2024 рік для знаків Води: Рак, Скорпіон та Риби

Традиційний довгоочікуваний VOGUE-гороскоп на 2024-й: чого очікувати знакам зодіаку, на що звернути особливу увагу, які події чекають у стосунках, коханні, діловій сфері. Продовжують серію передбачення для знаків Повітря: Водолія, Близнюків, Терезів. За підтримки брендів краси Prada Beauty, Armani Beauty, Yves Saint Laurent Beauty та Lancôme. Прогноз для знаків Землі: Тельців, Дів, Козорогів, читайте за посиланням, прогноз для знаків Повітря: Водолія, Близнюків, Терезів, – шукайте тут.

Загальний прогноз на рік для всіх знаків зодіаку

Новий 2024 рік знаменується поступовим переходом Плутона в знак Водолія. Транзит найповільнішої планети означає необхідність свідомого духовного розвитку, свободи вибору, здобуття й усвідомлення цінності знань, об’єднання й однодумності заради справедливості та прогресивного розвитку людства.

Реклама

2024 рік багато обіцяє в астрологічному сенсі та має достатньо сприятливих періодів для початку нових проєктів, укладання угод та ухвалення важливих життєвих рішень. Для тих, хто планує майбутній рік і бажає максимально ефективної реалізації, астрологія пропонує такі вдалі періоди в цьому році:

  • з 12 січня до 13 березня,
  • з 28 квітня до 4 серпня,
  • з 30 серпня до 15 вересня,
  • з 5 жовтня до 25 листопада.

Не варто упереджено ставитися й до того, що 2024-й — переступний, адже в ньому на один день більше для добрих справ і розвитку.

Загальний прогноз для знаків Води

Представникам знаків Води – Рак, Скорпіон та Риби – рік принесе можливості утвердження своїх проектів на соціальному рівні. Суспільство підхопить ваші ідеї, схвалить таланти та працю. Важливо не здаватися перед труднощами і дисципліновано продовжувати створювати та презентувати напрацювання в заданому темпі.

Рак

Складні, загадкові, нелогічні, занурені у власний внутрішній світ. Таємничі, закриті, вразливі. Схильні до рефлексії, залежні від комфорту та безпеки, Раки люблять добрих друзів поруч, цікавляться мистецтвом, психологією та містикою. Ці люди дружні, але підпускають до себе лише обраних – і залишаються вірними їм. Підкреслити таємничу, сильну натуру Раків здатний новий Prada Paradoxe Intense, який поєднує ноти амбри, ванілі, білих квітів та фруктів.

Обличчя: тональна основа з шовковистим ефектом Luminous Silk у відтінку 5; консилер для обличчя з ефектом природнього сяяння шкіри Luminous Silk у відтінку 2; на щоках та повіках – сяючі рум'яна Luminous Silk, у відтінку 52, все – Armani Beauty
Аромат: інтенсивна парфумована вода Prada Paradoxe Intense

В новому році вагомою сферою в житті Раків стане навчання. Не останнє місце в житті займатиме отримання всілякого роду дозвільних документів та співпраця з контролюючими установами задля подальшого розвитку та реалізації кар’єрних планів.

Будьте відкриті до знань, що розширяють ваш кругозір, гармонійно вибудовуйте взаємостосунки з авторитетними людьми, керівництвом, вивчайте законодавство та дотримуйтеся його неухильно – і вже наприкінці року отримаєте бажаний результат.

Починаючи з весни, активуються кар’єрні амбіції. Відбудеться усвідомлення, що діяльність, якою ви займалися, вже вичерпала себе, а ви – досягли максимуму на своєму місці. Ці роздуми, а на додачу – можливості, які виникнуть ззовні, підштовхнуть Раків до змін в кар’єрі з можливістю переїзду або покращенням умов проживання.

Першу половину року позитивні зміни чекають Раків в сфері соціальних зв’язків, спілкуванні з однодумцями. Ростимуть ваша популярність в соціальних мережах та визнання ваших заслуг, можливі перемоги в конкурсах, отримання грантів та втілення мрій.

Друга половина півріччя пройде в кропіткій праці, підготовці та вивченні напрямків, що вас цікавлять. Для багатьох Раків рік знаменуватиметься можливістю переїзду, міграції або подорожі в далекі країни.

Наприкінці року на Раків чекає переосмислення власних доходів та витрат, усвідомлення власної цінності як спеціаліста, гідне винагородження своєї праці в команді. Не зайвим буде підбити фінансові підсумки останніх років та стягнути капітал в свої руки; можливе повернення коштів боржниками, – це допоможе здійснити ваші особисті плани.

Важливим уроком 2024 року є сприйняття можливостей, які вам пропонує світ. Бажане та очікуване протягом останніх років могло вислизати з рук, перевіряючи Раків на прив’язаність та залежність. Щойно вони це відпустять, простір запропонує їм кращий та оптимальніший шлях розвитку.

Скорпіон

Знак, який має славу найсексуальнішого, собі на умі, іноді – саркастичного та злого. Втім, навіть темна сторона Скорпіонів – неймовірно приваблива. Амбітні, вольові, вперті Скорпіони звикли приховувати свої справжні емоції. Найкраща beauty порада для Скорпіонів – обирати smokey eyes в поєднанні з розкішними віями – допоможе туш з ефектом штучних вій Mascara Volume Effet Faux Cils . Цей образ промовляє без слів.

Обличчя: Тональна основа для обличчя з матовим ефектом, що надає шкірі сяйва All Hours Foundation, SPF 39, у відтінку LN3; стійкий корректор-хайлайтер для корекції недоліків та надання сяйва шкірі обличчя Touche Eclat High Cover, у відтінку 0,75; в якості рум'ян — рожеві тіні з набору тіней Couture Colour Clutch Eyeshadow Palette у відтінку 1 Paris,
Очі: набір тіней Couture Colour Clutch Eyeshadow Palette у відтінку 1 Paris; туш з ефектом штучних вій Mascara Volume Effet Faux Cils у відтінках 01, 03
Губи: атласна стійка помада з ефектом догляду Rouge Pur Couture у відтінку 15; сяюча помада для губ насиченого кольору Rouge Pur Couture the Bold у відтінку 44, новинки, шукайте в точках продажу офлайн; все – Yves Saint Laurent Beauty

Новий рік принесе Скорпіонам зміни вподобань та цінностей в житті. Ті речі, що раніше тішили та наповнювали, перестануть приносити звичне задоволення. Це спонукатиме Скорпіонів шукати нові захоплення, дисципліновано виділяти час на отримання нових вражень, ретельно обирати те, що підходить саме на цьому етапі життя. У Скорпіонів, які мають хобі, з’явиться можливість вивести його на серйозніший рівень та монетизувати.

Весняний період дозволить Скорпіонам вийти з тіньового періоду, ізоляції та розпочати робочі проекти завдяки інформації та знанням, що були накопичені попередньо. Збільшиться об’єм вашої праці, зростуть потоки клієнтів та замовлень, які ви з ентузіазмом і з певною долею альтруїзму почнете опрацьовувати.

Важливо дбати про власне здоров’я та відновлення, дотримуватися балансу роботи та відпочинку, оздоровлюватися, приділяти увагу профілактиці.

В першому півріччі в Скорпіонів успішно виділена сфера партнерства, особистого та ділового вектору. Ви отримуватимете підтримку від близьких, друзів та оточення у вирішенні нагальних питань, – це допоможе вийти інший, більш серйозний рівень діяльності.

Для багатьох Скорпіонів цей рік знаменуватиметься важливими офіційними угодами, контрактами та укладанням шлюбу.

Друге півріччя пришвидшуватиме життєві події, прийняття важливих рішень, на які ви довго не зважувалися через форс-мажори. Сміливо вирішуйте кризові ситуації, оскільки саме в них приховані можливості розпоряджатися ресурсами, які не були доступні раніше.

Важливим акцентом цього року є відстоювання своїх цілей та бачення власного розвитку, не зважаючи на критику та упередження оточуючих, а особливо опонентів. Будьте вірні собі та нікому не дозволяйте переходити ваші особисті кордони.

Риби

Творчі, емпатичні, чутливі Риби – великі естети. У них багата уява, тонка душевна організація та здатність оточувати себе красою. Риби діляться на дві категорії: ті, що рухаються в потоці та насолоджуються процесом, і ті, що пливуть проти течії. Порада краси для Риб – використовувати вологі текстури в макіяжі – наприклад, блиск для губ L’Absolu Gloss Cream .


Обличчя: тональна сироватка-догляд Teint Idole Ultra Wear Care & Glow у відтінку 120N; консилер-сироватка Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Serum Concealer у відтінку 120N;
Очі: пудровий олівець для брів Brôw Shaping Powdery Pencil у відтінку 08; набір тіней Hypnôse у відтінку Hypnôse Palette 14; туш Hypnôse Drama у відтінку 01;
Губи: блиск для губ L’Absolu Gloss Cream у відтінку 319, все – Lancôme

Для Риб новий рік готує події, що вимагатимуть дисципліни, організованості та самоконтролю. Настав час для зосередженої роботи над собою та продуманою стратегією презентації себе в соціумі.

Уважно ставтеся до підказок долі, особливо коли помічатимете, що різноманітні проєкти, розпочаті раніше, перестали знаходити відгук та підтримку, розпилюють вашу увагу і не приносять очікуваного результату.

Це змусить Риб зосередитися на чомусь одному, знайти свою сильну сторону і ствердитися в ній. Для Риб, що гідно пройдуть так зване дорослішання, кінець року підготує плідний результат, що закріпиться на довгі роки.

Весняний період принесе Рибам нові можливості у фінансовій сфері, і тут багато залежить від ваших навичок, позиціонування особистого бренду та вмінь презентувати себе як експерта. Завершаться проекти, в яких Риби залежали від інших людей, які часто обмежували в розвитку, були тягарями відповідальності. Необхідно сприйняти це як життєвий урок: перш за все – дбати за свої інтереси, а не намагатися врятувати всіх оточуючих.

В першій половині року для Риб складатимуться позитивні обставини в переміщеннях, локальних подорожах, навчанні, створенні освітніх проектів, вигідних комерційних угодах, вдалій покупці автомобілю чи техніки. Не дивуйтеся, якщо Всесвіт запропонує вам можливість неочікуваного переїзду в інше місто, – ця пропозиція здатна допомогти Рибам органічно звільнитися від обтяжень на давно обжитому місці.

Друга половина року сприятлива для вирішення питань сімейного характеру, нерухомості та її покращення, організації сімейної справи. Підтримка рідних допоможе вам з легкістю подолати всі виклики, не боятися масштабних проектів та втілити їх в життя.

Акцетом року є тема здоров’я, хронічних захворювань: для їхньої профілактики Рибам необхідно більше відпочивати, зупинятися в потоці поставлених задач та організовувати час для турботи про себе, делегуючи рутинні задачі на помічників.


Режисура, фото: Yulya Dahl @y_dahl
Стиль: Viktoria Filipova @filipovaviktoria
Відео: Evgen Borysenko @m4root
Макіяж: Ljudmyla Agakhanova @agakhanova_liu
Зачіски, грумінг: Julia Stets @stetsjulia
Освітлення: Oleksandr Mishchenko @helpmad
Асистентки стилістки: Anna Soli @soliloque.a, Margaryta Starkova @m.starkova
Асистент з зачісок: Ilya Kanishchev @eliuxins
Ретуш: Tanya Olifirenko @tani_retoucher
Астрологічний прогноз: Sophia Savych @sophia_savych_astro
Beauty Редакторка: Alyona Ponomarenko @alyonaponomarenko
Продюсер: Sasha Dudchenko @sashadudchenko
Моделі: Margarita @margarita_oliverivna @ecosmodels, Olga @olga.motovylets @girlsgirls_mgmt

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.