Мій ранок: улюблені сніданки Кейт Андервуд
Vogue.ua попросив своїх героїнь поділитися рецептами улюблених сніданків. Продовжує мініпроєкт модель і фотограф Кейт Андервуд.
Це яйце в мішечок з хлібними паличками — я віддаю перевагу багету, щоб скоринка була хрусткою. На приготування цього сніданку вдома мене надихнуло подавання некруто зварених яєць у знаменитому паризькому "Café de Flore". Чому саме палички? — можна використовувати їх замість ложки.
Інгредієнти:
Два яйця. Для некрутого варіння бажано вибирати яйця зі щільною шкаралупою. Зазвичай коричневі яйця найліпші для цього типу приготування.
Французький багет
Вершкове масло
Морська сіль
Чорний перець
Грінки:
Вершкове масло, дрібка солі й перцю на смак.
Приготування
Для початку кип’ятимо воду в чайнику. Яйця опускаємо в порожню каструлю й заливаємо окропом із чайника, щоб вода покривала їх повністю. Бажано лити воду поруч, а не прямим струменем на саме яйце. Ставимо на максимальний вогонь, доводимо до кипіння й лічимо до 30. Зменшуємо вогонь до середнього й чекаємо ще хвилинку. Знімаємо з вогню, зливаємо воду й даємо яйцям злегка охолонути. Не потрібно промивати або тримати яйця під холодною водою.
Готуємо палички. Спочатку відрізаємо третину багета й ріжемо смугами по 1 см завширшки. Кладемо столову ложку масла на сковорідку й ставимо на вогонь. Щойно масло розтопиться, кладемо палички, солимо, перчимо й обсмажуємо до золотистого кольору.
Я не велика прихильниця сендвічів, якщо це не бургер, але! Це найсмачніше, що я коли-небудь їла. Мені здається, що під час карантину я готувала собі цей сендвіч ледве не щодня. Неможливо зупинитися.
Назву я придумала сама — мене надихнула маленька італійська крамничка Diviera Alimentari в Нью-Йорку — там продавали всі мої улюблені італійські делікатеси. Саме там я вперше спробувала цей магічний сендвіч, а власник крамнички навчив мене робити спред з артишоків. Тому найважливіше для мене в цьому рецепті — це приготування артишокового спреду.
Інгредієнти:
2 банки маринованих артишоків або 2 пакунки серцевинок артишоків на грилі, охолоджених (близько 300 г)
2 чайні ложки зеленого песто
4 зубки часнику
5—6 листочків свіжого базиліку
2 столові ложки оливкової олії
Дрібка солі
Трохи чорного перцю
Всі інгредієнти кладемо в блендер і подрібнюємо до однорідної маси. Спред готовий. Для зручності перекладаємо в баночки. У такий спосіб його можна зберігати в холодильнику до п’яти днів. Тепер робимо сендвіч.
Для сендвіча:
Чіабата
Спред з артишоків
Брезаола, нарізана
Рукола
Оливкова олія
Приготування:
Щоб зробити два сендвічі, розрізаємо цілу чіабату навпіл і кожну половинку — уздовж. Намазуємо кожну скибочку артишоковим спредом. На нижні половинки кладемо по три шматочки брезаоли, а зверху — щедрий шар руколи. Збризкуємо руколу оливковою олією, нею ж змащуємо верхню скибочку хліба й закриваємо сендвіч. Кладемо в гриль і залишаємо доти, доки скоринка на хлібі не стане золотистою.
Салат "Капрезе" — це, напевно, моя улюблена освіжна страва, особливо влітку. Я не знаю, хто ще любить салати на сніданок, але оскільки я їм досить пізно після пробудження — це для мене найлегший початок дня. До того ж у ній є тваринні білки, жири й вуглеводи, тобто вона цілком збалансована.
Тут все дуже просто! Найголовніше в цій страві — це якість продуктів. Саме тому я вибираю моцарелу з буйволового молока — у неї яскравіший смак і кремова консистенція всередині (але не така рідка, як у бурати).
Інгредієнти:
2 томати
1 моцарела ді буфало
Гілочка свіжого базиліку
Оливкова олія
Морська сіль, пластівцями
Свіжомелений чорний перець
Приготування:
Ріжемо томати кільцями й викладаємо на блюдо. Посипаємо листям базиліку. Моцарелу розрізаємо так само як і томати, кільцями, і викладаємо зверху на подушку з томатів і базиліку. Поливаємо всі інгредієнти оливковою олією, посипаємо пластівцями солі й перчимо для аромату. Вуаля.
Для прихильників м’яса — можна викласти кілька шматочків прошуто ді парма на томати поруч із моцарелою. Моцарелу в комбінації з прошуто можна їсти нескінченно, тому що ці два продукти добре поєднуються на смак.