RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

10 разючих обручок Елізабет Тейлор

23 березня 2021

23 березня 2011 року не стало актриси Елізабет Тейлор. Її життя, сповнене любові і втрат, як не можна краще відображає велика колекція прикрас. Легендарна англо-американська актриса була заручена 10 разів, з них вісім разів одружена, сім разів розлучилася й одного разу овдовіла. Її особисте життя було не менш барвистим, ніж блиск коштовного каміння, що сяяло на її численних каблучках, намистах, браслетах, брошках і діадемах.

Обручка Елізабет Тейлор від Ніккі Гілтон

Для більшості жінок обручки є найдорожчим експонатом їхньої ювелірної колекції, але, порівнюючи з прикрасами Тейлор, вони мають скромний вигляд. Попри те, що актриса вже була заміжньою кілька разів, першу значущу прикрасу із самоцвітом подарував Елізабет Майк Тодд у 1956 році. Американський продюсер театру й кіно придбав для Тейлор каблучку у 29,9 карата. Проте найразючіша каблучка з’явилася в голлівудської кінозірки, коли вона була одружена з актором Річардом Бертоном — він презентував коханій діамант вартістю в один мільйон доларів, який згодом назвали алмазом Тейлора-Бертона. Vogue.ua зібрав найефектніші обручки в коштовній скриньці Елізабет Тейлор.

Обручальное кольцо с бриллиантами Элизабет Тейлор, которое подарил актрисе кинопродюсер Майк Тодд.
Элизабет Тейлор и Эдди Фишер. Поскольку Тейлор все еще любила носить кольцо, подаренное ей покойным мужем Майком Тоддом, Фишер презентовал своей будущей невесте браслет, состоящий из 50 бриллиантов.
Бриллиант Тейлор стоимостью 1 миллион долларов от ее мужа Ричарда Бертона
Тейлор вышла замуж за республиканского политика Джона Уорнера в 1976 году. Тогда он подарил ей обручальное кольцо из рубинов, изумрудов и бриллиантов.
Обручальное кольцо с сапфиром и бриллиантами, подаренное Тейлор ее мужем Майклом Уайлдингом.
Элизабет Тейлор впервые обручилась с Уильямом Паули-младшим, сыном посла США Уильяма Д. Поули, в 1949 году. Обручальное кольцо с бриллиантом огранки «подушка» положило начало ювелирной коллекции 17-летней девушки.
Мексиканский адвокат Виктор Луна сделал предложение Тейлор и подарил бриллиантовое кольцо в 16 карат в 1983 году. Пара отменила помолвку в августе 1984 года, перед свадьбой.
Самое простое бриллиантовое кольцо Элизабет Тейлор, подаренное ей Ларри Фортенски.
Элизабет Тейлор и Деннис Штейн на «Золотом глобусе, 1985. Бизнесмен подарил актрисе помолвочное кольцо с сапфирами и бриллиантами в конце 1984 года, а в 1985 году пара отменила свадьбу.

Элизабет Тейлор ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне