Всі обручки Вікторії Бекхем

Багатьом знайома велика колекція прикрас Елізабет Тейлор — у легендарної актриси було 10 обручок, проте вона так і не змогла знайти сімейного щастя й гармонії. Тейлор виходила заміж вісім разів, сім з яких розлучилася й один раз овдовіла. У житті Вікторії Бекхем все зовсім інакше. У 1998 році вона вийшла заміж за Девіда Бекхема й відтоді вони нерозлучні. Попри тривалий шлюб, у колекції Вікторії майже щороку з’являється нова обручка, яку вона носить на безіменному пальці. На сьогодні до колекції ювелірних прикрас Бекхем уходить 14 обручок загальною вартістю 6,5 мільйона доларів.

Вікторія Бекхем

Колекція обручок Вікторії Бекхем — мрія кожної дівчини. Вона містить як розкішні діаманти, так і смарагди, сапфіри й рубіни. Перша обручка місис Бекхем, яку їй подарували на весілля, була на тонкому золотому обідку з величезним діамантом огранювання "маркіза" вартістю 110 тисяч доларів. За два роки в сім’ї Бекхемів з’явилася традиція оновлювати каблучки. Відтоді до колекції Вікторії ввійшли: платинова каблучка з діамантом огранювання "багет", варіант з рожевим діамантом овального огранювання, величезний 17-каратний алмаз огранювання "груша", каблучка з діамантом смарагдового огранювання вагою 15 каратів від Chopard, прикраса c місячним каменем від Jacob & Co та багато інших каблучок. Останнє поповнення колекції Вікторії — жовтий діамант квадратного огранювання, розміщений на платиновому паве. Цю прикрасу Вікторії подарував Девід з нагоди 18-ї річниці весілля. Всі обручки Вікторії Бекхем можна побачити в нашій галереї.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.