RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Образ дня: Олена Зеленська в костюмі Frolov

26 серпня 2021

Олена Зеленська й далі активно підтримує українські бренди. Природно, що до Дня Незалежності України її команда підготувалася особливо ретельно. На офіційному параді перша леді України з’явилася в образі від бренду Litkovskaya, що складається з білосніжної спідниці-олівця й невагомої блузи, розшитої ледь помітними колосками, які символізують єдність нації, її працьовитість і процвітання. Для вечірніх заходів Олена Зеленська віддала перевагу більш строгому образу й вибрала чорний брючний костюм FROLOV, урочистий і драматичний водночас.

Олена Зеленська

Його автор, дизайнер Іван Фролов, розповідає: «Для врочистого вечірнього виходу першої леді ми вирішили створити вишуканий класичний костюм, виготовлений з тонкої літньої вовни. Смокінг має атласні вилоги, вистьобані вручну, а штани трохи звужені донизу й доповнені невеликими розрізами, що створюють акуратний кльош-ефект. Важливою частиною образу став наш знаковий чорний корсет. За традицією ми багато уваги надаємо деталям — усередині смокінга можна побачити авторську вишивку FROLOV, яку створили майстри нашого ательє».

Олена Зеленська

FROLOV ·

Ще в розділі Look

Популярне