RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Кубинські пристрасті: Наталія Гоцій у рекламній кампанії Frolov

21 жовтня 2020

Любов Наталії Гоцій до бренду Frolov відома давно — модель часто вибирає для червоних доріжок вбрання бренду й виходить у ньому на подіумі. Нова частина цього роману — рекламна кампанія Frolov з участю української топмоделі.

Рекламна кампанія FROLOV

Зняв рекламну кампанію сам Іван Фролов, який зізнається, що процес фільмування нівелює певні бар’єри між ним і глядачем. Все буде показано саме так, як бачить і відчуває дизайнер. Наталія Гоцій цей досвід коментує так: «Мені було цікаво взяти участь у такому експерименті й сумнівів не було, що Ваня як творець колекції бачитиме її по-особливому в кадрі. Інтрига, сексуальність, флірт і водночас — характер і впевненість у собі — такі відчуття викликає в мене FROLOV».

Рекламна кампанія FROLOV

Рекламна кампанія FROLOV

Рекламна кампанія FROLOV

Нагадаємо, що нову весняно-літню колекцію Іван Фролов присвятив спекотній Кубі, а натхненням стала одна єдина світлина з кубинським заходом сонця, яку дизайнерові привезла як подарунок близька людина. Докладніше про колекцію можна прочитати тут.

FROLOV ·

Ще в розділі Бренд

Популярне