VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Свято екстраверта: колекція Louis Vuitton осінь-зима 2021/2022

11 березня 2021

Ніколя Жеск’єр влаштував показ Louis Vuitton у крилі Денон у Луврі. Його моделі змішалися з давньоримськими, грецькими й етруськими скульптурами під мегагіт Daft Punk — Around the World. За словами дизайнера, легендарний дует погодився надати пісню для шоу за кілька тижнів до свого розпаду.

Louis Vuitton осень-зима 2021/2022

Louis Vuitton осень-зима 2021/2022

«Оскільки ми всі перебуваємо в нерухомому стані, маємо подвоїти свою уяву, щоб винайти щось надзвичайне», — сказав Жеск’єр. Це стосується як колекції, так і навколишніх виробничих цінностей. Рік на карантині підсилив пристрасть дизайнерів до прикрашання, попри — або, можливо, через — колективне звернення до спортивних штанів та іншого домашнього одягу. Очікуючи на відродження, мода стала абсолютно екстравертною.

Louis Vuitton осень-зима 2021/2022

Louis Vuitton осень-зима 2021/2022

У новій колекції Жеск’єр звертав увагу як на силуети, так і матеріали. Натхнений концепцією руху, він чергував куртки-блузони й накидки-кокони. Майже всі образи доповнювали чоботи на танкетці. Водночас ця колекція була демонстрацією майстерності ательє Louis Vuitton: туніки, інкрустовані коштовним камінням, визирали з-під парок і бомберів, а прості сукні в стилі 1960-х у формі трапеції були ретельно вишиті графічними візерунками.

Louis Vuitton осень-зима 2021/2022

Louis Vuitton осень-зима 2021/2022

«Я хотів чогось разючого, що викликало б надію й утіху щодо майбутнього, і щоб люди добре проводили час за переглядом», — зазначив Жеск’єр. Це була колекція трофеїв Louis Vuitton для прийдешніх вечірок, на які ми очікуємо після року анабіозу.

Переглянути всю колекцію Louis Vuitton осінь-зима 2021/2022

Louis Vuitton · Николя Жескьер ·

Ще в розділі Бренд

Популярне