VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Послання в пляшці: кампейн Louis Vuitton Men весна-літо 2021

23 лютого 2021

Louis Vuitton представив рекламну кампанію чоловічої колекції Message in a Bottle («Послання в пляшці») сезону весна-літо 2021.

Підкреслюючи символічну силу стилю й крою, кампанія Louis Vuitton демонструє різні джерела натхнення колекції, включно із шаховою дошкою й музичним жанром ска, що об’єднує людей різного походження. Останній дав змогу переосмислити класичне пошиття одягу й став наочним прикладом підходу Вірджила Абло до створення його колекцій для Louis Vuitton.

Зображення, які Тім Вокер зробив для кампанії, підкреслюють аспект фантазії колекції й ідеологію дитинства, яку Абло згадує у всіх своїх колекціях Louis Vuitton. З формівної ідеї бачення світу через переживання підлітка кампанія пропонує альтернативу раціоналізму, щоб уявити неможливе.

Колекцію весна-літо 2021 представляє команда Zoooom with Friends, вигадані персонажі, які з’являються в різних формах, від величезних повітряних куль до аксесуарів. Усі вони уособлюють фундаментальну віру в інклюзивність і мультикультуралізм, втілені в колекціях Louis Vuitton Men.

рекламная кампания · Louis Vuitton · чоловіча мода · menswear ·

Ще в розділі Бренд

Популярне