
The Art of Second Chance — бренд, який дає нове життя вінтажним речам
Сучасна мода дедалі частіше вдається до перероблених матеріалів і вторинного використання старих речей, підтримуючи світовий перехід до екологічного способу життя. Зокрема, на українському ринку тепер з’явився новий бренд, який уміло працює з вінтажними речами, даруючи їм нове життя. Проєкт Діани Ставніцер, створений на базі концепт-стору Apartment 13, дістав назву The Art of Second Chance і випустив свою першу капсульну колекцію.

The Art of Second Chance створений відповідно до концепції усвідомленого споживання: колекція закликає вдихнути друге життя в речі, які здатні подарувати ще багато вражень новим власникам. Матеріали капсули — елементи вінтажного одягу, які використано у виробництві повторно. У такий спосіб бренд The Art of Second Chance закликає до усвідомленого споживання та відраджує купувати нові речі з хутра.



Через кліматичні умови хутряні вироби споконвіку були невіддільною частиною гардероба в нашій країні. Команда Apartment 13 активно підтримує кампанії проти жорстокого поводження з тваринами й у такий спосіб закликає відмовитися від придбання нового хутра. Перший дроп бренду The Art of Second Chance присвячений верхньому одягу й містить десять моделей вінтажних шуб, доповнених новими тканинами й сучасною фурнітурою. Кожен предмет колекції пошитий вручну та наявний у єдиному екземплярі — лінійка містить як класичні моделі, так і двосторонні, що поєднують яскраві принтовані тканини й перероблене натуральне хутро. Такий підхід до роботи з вінтажною сировиною дає змогу продовжити його життєвий цикл і створити річ з особливою історією, яка ще надовго залишиться в гардеробі. Майстри працювали над кожним виробом вручну від 50 до 100 годин. У роботі над проєктом взяла участь Соня Солтес, яка стала частиною креативної команди, а кампейн знімав Льоша Ліч.
Ще в розділі BRAND
Популярне

Світ має знати: як виживають захисники Маріуполя просто зараз

Як правильно говорити українською: позбуваємося росіянізмів

Говорити як гуцул: кілька слів та зворотів, які збагатять вашу українську

«Я маю танцювати про це»: дівчина, що втратила батька в Ірпені, присвячує йому свій виступ на міжнародних змаганнях

The Rasmus переспівали пісню Stefania українського гурту Kalush Orchestra

10 фільмів про Другу світову війну, які висвітлюють події з різних сторін

Буковинський кептар і гуцульський сердак: все про костюми Kalush orchestra на «Євробаченні – 2022»

Дружина бійця «Азову» — про зустріч із Папою Римським та напружену ситуацію на «Азовсталі»

Портрет нації: мами-українки на світлинах початку ХХ століття

Kalush Orchestra закликали світ врятувати захисників Маріуполя та Азовсталі

Історія червоної сукні Valentino

Портрет нації: як жили на Закарпатті 100 років тому
Не слідуйте за модою
- відчувайте її
Дякуємо!
На вказану вами адресу було відправлено листа.
Підтвердіть, будь ласка, свою підписку.