7 цінних уроків Донателли Версаче: "Родина - це все"

23 лютого 2018

До сорокаріччя бренду видавництво Rizzoli випустило книгу під назвою Versace. Це велика біографія Донателли Версаче про її життя, роботу та музу свого брата Джанні. Vogue.ua обрав сім головних тез книги.

Бути відповідальною

«Як будь-яка жінка, я зіштовхуюсь з припущеннями про те, хто я і що можу. Жінки повинні проявляти себе значно більше аніж чоловіки і боротися, щоб їх почули. Але часи змінюються і для жінок усе налагоджується. Ми можемо бути тими, ким хочемо – я – художній керівник, комерсант, матір, прихильниця змін і друг. Я вважаю, що в XX сторіччі це було правдою. Значно складніше бути у моді жінкою, аніж чоловіком. Жінки - не просто дизайнери, вони - керівниці підприємств, піонери галузі. Нам  усе ще є чого прагнути, але є й очевидний прогрес».

Тримайтесь за те, у що вірите

«Моя пристрасть в житті – рівність. Версаче завжди виступали за свободу й право дійсно бути самим собою, незалежно від того, хто ви і кого любите».

Розвивайтесь, якщо хочете успіху

«Кожен модний бренд, як і кожна компанія повинен розвиватися, якщо це потрібно для успіху. Нічого не може залишатися тим самим в бізнесі, і нічого не залишається тим самим у моді. Versace – місце неймовірного хвилювання й енергії. Це дім, який має багато можливостей і це виклик самим собі. Мені подобається моя робота і мені подобається, що я проводжу час  з найдивовижнішими людьми у всій індустрії – моєю командою».

Будьте вірні собі і довіряйте своїм інстинктам

«Я знаю, що сильніша тоді, коли вірна самій собі і маю власну точку зору. Раніше були випадки, коли я сумнівалась й поводилась обережніше – це виявлялось в моїй роботі. Кожен сезон я повинна бути впевнена у собі і достатньо сильна, щоб рухати Versace вперед. Це тяжка праця, але результат впадає в вічі. Нічого не додає мені більшого задоволення, аніж бачити силу Versace просто зараз, а також спостерігати як жінки в усьому світі реагують на бренд моєї сім’ї. Це додає мені впевненості, необхідної щоб рухатись далі і робити Versace ще кращим. Як дизайнер вважаю, що моє завдання – прагнути до індивідуальності й влади для жінок, прагнути рівноправності у світі».

Будьте безстрашні в усьому

«Будьте сміливими й безстрашними в усьому, що ви робите, завжди без компромісів».

Опирайтесь на сім'ю

«Родина – це все в моїй кар’єрі. Якщо ваше прізвище також є уособленням вашого бренду, а бренд стає одним із найвідоміших у світі, то родина стає основою всього. Родина – це дещо більше аніж одне прізвище на всіх. Ім’я Versace – це дуже велика сім’я і я думаю, що це одна з наших сильних сторін. Ми спілкуємось, сміємось, боремось і поважаємо один одного. Робота в Versace – це більше аніж просто робота, бо працівники є частиною родини».

Творчість - це колективна праця

«Молоді дизайнери – моя абсолютна пристрасть. Сьогодні я працюю з деякими дивовижними молодими талантами у моді. Люблю зустрічатися з молодими дизайнерами, коли вони закінчують школу, щоб подивитися, як вони ростуть. Випускники приїздять з коледжів з усього світу, щоб працювати в моїй студії і діляться своєю пристрастю, енергією, творчістю. У моді є знамениті дизайнери, але є ще багато людей за лаштунками, які роблять моду тим, чим вона є. Безліч дизайнерів часто не хочуть мати власного лейблу – вони прагнуть працювати за лаштунками. Їхній вклад має вирішальне значення для кожного Дому моди».

За матеріалами: Vogue.fr

Versace ·

Ще в розділі Бренд

Популярне