VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Виставу «Камінний господар» за п’єсою Лесі Українки покажуть у кіно

25 лютого 2021

25 лютого виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки, і цю дату Україна святкує масштабно. Починаючи з 25 лютого, у кінотеатрах по всій країні можна буде побачити виставу «Камінний господар». Виставу за п’єсою Лесі Українки поставили в театрі на Подолі перед карантином, у лютому минулого року. Під час карантину команда театру зробила відеоверсію вистави, інтегрувавши в неї 3D-копії акторів і декорацій. «Камінного господаря» онлайн подивилося понад 40 000 глядачів, а тепер виставу можна побачити і в кіно.

В’ячеслав Довженко у виставі «Камінний господар»

Леся Українка написала поетичну драму «Камінний господар» на Кавказі в 1911—1912 роках. Вона звернулася до відомого у світовій літературі сюжету про Дон Жуана, але переосмислила з властивим їй символізмом і чуттєвістю. У тексті Лесі Українки Дон Жуан постає не таким, яким ми звикли бачити його у творах Гофмана, Мольєра, Моцарта або Пушкіна.

Даша Малахова у виставі «Камінний господар»

Режисер вистави — один з найцікавіших молодих українських режисерів Іван Уривський, продюсери — актриса театру на Подолі Даша Малахова та Наталія Чижова. У головних ролях — В’ячеслав Довженко, відомий глядачам за фільмом «Кіборги», і Даша Малахова. Мотиватором такого незвичайного формату продюсери називають саму Лесю Українку — справжню революціонерку й дуже прогресивну героїню свого часу.

«Камінний господар» також покажуть у театрі на Подолі 25 лютого і 9 березня.

Кинопремьера ·

Ще в розділі Театр

Популярне