Запах Парижа: готель Le Fouquet's Barriere

11 січня 2018

Аромат відкритого після реновації паризького  Le Fouquet's Barriere  не сплутати ні з чим.

Отель расположен на пересечении авеню Георга V и Елисейских Полей

Аромат номера паризького  Le Fouquet's Barriere я вже не забуду. Він вершковий і солодкий настільки, що нагадує про макаруни. Східний і теплий - як француьке захоплення пряною стилістикою Марокко. Пудровий, як в антикварному магазині, в унісон історичному фасаду в дусі Прекрасної епохи. Аромат тут складається в єдиний пазл з інтер'єром - буржуазним і насиченим розкішним декором - над яким працював прославлений дизайнер Жак Гарсіа.

Бархат, золото и оттенки красного в оформлении парижского отеля Le Fouquet`s Barriere

Окрім віденського Sacher і женевського La Réserve, Гарсіа займався дизайном паризьких готелів Costes. Його декадентський стиль сподобався парижанам - не лише туристам. В оформленні Le Fouquet's Barriere впізнається фірмове прагнення до пишності і багатих глибоких відтінків і фактур - пурпура і золота, оксамиту та червоного дерева. Аромати йому під стать. Багатогранні композиції - результат співробітництва з парфюмерами Будинку Parfums Parour Карін Кашан і Крістіаном Дусульєром.

Колекція Fouquet's складається з п1яти ароматів, парфумованих свічок, сухого масла і туалетного мила - запахи можна привести з подорожі і в будь-яку хвилину оживити спогади. 

путешествия ·

Ще в розділі Подорожі

Популярне