Героїні "Сексу у великому місті" 20 років назад і сьогодні

06 червня 2018

6 червня 1998 року на каналі HBO презентували перший епізод телесеріалу "Секс у великому місті", якому тоді ще тільки належало стати культовим. За пару днів до офіційної прем'єри відбувся його закритий показ. Vogue.ua згадав, як це було тоді, і чим через 20 років займаються головні героїні шоу.

Рекламна кампанія серіалу "Секс у великому місті"
Сара Джессіка Паркер

Актрисі Сарі Джессіці Паркер дісталася головна роль в серіалі – колумністки Керрі Бредшоу, що живе на Мангеттені і в постійному пошуку принца на білому коні. У житті актриса вже давно щаслива з чоловіком Меттью Бродеріком, з яким разом вже більше 20 років. Саме з ним вона і прийшла на ту закриту прем'єру, куди одягнула вузьку сукню відтінку топленого молока.

Сара Джессіка Паркер і Меттью Бродерік, 1998

Після ролі Керрі вона зіграла більше, ніж в 10 фільмах, але в серцях мільйонів все-одно залишилася енергійною журналісткою, що біжить по Нью-Йорку в туфлях Manolo Blahnik. Як і у міс Бредшоу, у Паркер була і є величезна пристрасть до моди. Саме вона зараз займає все більше її часу – актриса успішно розвиває взуттєвий бренд SJP, співпрацює з GAP і навіть зайнялася створенням ювелірних прикрас.

Сара Джессіка Паркер, 2018
Синтія Ніксон

Синтія Ніксон, більше відома як рудоволоса феміністка Міранда Гоббс, першу славу отримала на театральних підмостках, і ще до виходу серіалу була номінована на престижну премію "Тоні". Однак весь світ її запам'ятав саме в ролі Гоббс, за яку вона навіть отримала статуетку "Еммі". На прем'єрі серіалу 1998 року Ніксон вразила присутніх зачіскою в стилі панк, чим ще раз підтвердила, що загальноприйняті стандарти не для неї.

Синтія Ніксон, 1998

Через 20 років Ніксон продовжує свою боротьбу зі штампами та кліше, а в березні 2018-го і, взагалі, оголосила про намір балотуватись на пост губернатора Нью-Йорка. Тепер, правда, вона носить лаконічні брючні двійки і з волоссям більше не жартує.

Синтія Ніксон, 2018
Кім Кетролл

У Кім Кетролл в "Сексі у великому місті" була роль спокусливої і сексапільної Саманти, яка у відносинах з чоловіками не боялася брати ініціативу в свої руки. Серіал приніс їй рекламний контракт з Pepsi і пропозицію написати книгу про секс – їх вона вже випустила три штуки. Образ Кетролл на прем'єрі 1998-го був відповідним: яскраво-червона відверта сукня вже давала зрозуміти, що в її героїні таїться потужний вулкан пристрастей.

Кім Кетролл, 1998

Через 20 років 61-річна Кетролл не любить згадувати про серіал і навіть відмовилася від продовження зйомок, через що посварилася з Сарою Джессікою Паркер. Наприкінці минулого року на шоу британського ток-шоу Life Stories з Пірсом Морганом вона розповіла, що саме через телешоу не народила дітей. Сьогодні Кетролл живе в Лондоні і рідко з'являється на публіці.

Кім Кетролл, 2018

Крістін Девіс


Актрисі Крістін Девіс дісталася роль прекрасної Шарлотти Йорк, для якої в основі завжди були сімейні цінності. З чотирьох подруг її образ найбільш консервативний і позитивний, а на прем'єрі 1998-го від неї було очей не відвести в сукні-футлярі на тонких бретелях в оранжево-золотистій гамі.

Крістін Девіс, 1998

Сьогодні Девіс зосереджена на вихованні дітей. У травні 2018-го вона усиновила другу дитину. Також актриса виховує семирічну Джемму Роуз.

Крістін Девіс, 2018

Секс в большом городе ·

Ще в розділі Кіно

Популярне